Уманьпиво є «своїм» тільки для повнолітніх
Вам вже виповнилося 18?
Дуже Шкода
але доступ до даної сторінкі дозволен тільки повнолітнім громадянам.
0 (800) 33-09-09
Дзвінки по Україні безкоштовні
Кошик
Вхід на сайт
Вітаємо,
Увійдіть в особистий кабінет, щоб зручніше користуватися нашим сайтом
Наші продукти
no-image

Умови участі

Програма лояльності

ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

 1. Учасником Програми лояльності (далі — Програма) може бути фізична особа, яка досягла віку 18 років (далі — Учасник).
 2. Щоб стати Учасником Програми слід зареєструвати номер мобільного телефону:
  • у магазині, під час здійснення покупки,
  • долучившись до чат-боту у Viber із зовнішніх ресурсів.
 3. Усі Учасники Програми отримують винагороду за здійснення покупок у магазинах формату ТОВ «Уманьпиво» та через сервіс доставки у вигляді бонусів.
 4. ТОВ «Уманьпиво» залишає за собою право змінювати умови участі, про що учасники інформуються у чат-боті Viber заздалегідь.
 5. Повідомляючи персональні дані, Учасник Програми надає згоду ТОВ «Уманьпиво» на обробку своїх персональних даних з метою та в межах виконання вимог ЗУ «Про захист персональних даних».

НАКОПИЧЕННЯ ТА ВИКОРИСТАННЯ БОНУСІВ

 1. Бонуси накопичуються на персональний рахунок у розмірі 1% з кожної покупки на всю продукцію в магазинах мережі ТОВ «Уманьпиво» та через чат-бот у Viber при замовленні адресної доставки через сервіс у містах, де діє Програма.
 2. Накопичені бонуси після здійснення покупки зараховуються на персональний рахунок учасника. Протягом доби допускається три транзакції з нарахуванням чи/та списанням бонусів.
 3. Учасник збирає бонуси «біркоїни» та за 200 бонусів отримує 1 «пляшечку», тобто 20 грн. на свій персональний рахунок.
 4. Учасник може використати «пляшечки» (1 «пляшечка» = 20 грн. знижки) при розрахунку за придбаний товар. Кількість «пляшечок» не більше 5 за одну покупку (не більше 100 грн. знижки за одну покупку).
 5. Учасник може використати бонуси «біркоїни» лише після того, як накопичив від 200 бонусів (20 грн. знижки) і далі лише кратне цій сумі. 400 бонусів (40 грн. знижки), 600 бонусів (60 грн. знижки) і т.д.
 6. Учасник може запросити у програму друзів зі своєї контактної книжки. За кожного, хто підтвердить запрошення та приєднається до Програми, учасник отримує 50 бонусів. Запрошений учасник також отримує 50 бонусів «біркоїнів» на свій персональний рахунок.
 7. Учасник отримує 50 бонусів «біркоїнів», як привітальний бонус лише при першому приєднанні до Програми.
 8. Учасник отримує персональні пропозиції на улюблені товари у вигляді збільшеного відсотку нарахування бонусів або персональної знижки. Персональною знижкою можна скористатися лише один раз і в обмеженні до 1 л включно або 1 шт. акційного товару.
 9. Бонуси «біркоїни» не нараховуються на товари із загальною та персональною знижкою. У покупці, де клієнт використовує «пляшечки», бонуси нараховуються на суму покупки за мінусом знижки.
 10. За відсутності акційного товару учасник не може скористатись своєю персональною пропозицією до поповнення товарного запасу магазину.
 11. Анулювання накопичених бонусів відбувається один раз у рік: у перший день місяця, наступного за місяцем активації персонального рахунку минулого року, про що Учасник Програми повідомляється заздалегідь.
 12. Учасник може добровільно припинити участь у Програмі, покинувши чат-бот у Viber. Учасник може повторно долучитися до участі у Програмі.
 13. Протягом 5 робочих днів учасник отримує повну компенсацію бонусів на свій персональний рахунок при належному поверненні товару, якщо оплата за товар буда здійснена бонусами.
 14. ТОВ «Уманьпиво» залишає за собою право на блокування персональних рахунків, за якими відбувається підозріла активність, а також встановлення терміну дії персональної пропозиції.