Уманьпиво є «своїм» тільки для повнолітніх
Вам вже виповнилося 18?
Дуже Шкода
але доступ до даної сторінкі дозволен тільки повнолітнім громадянам.
0 (800) 33-09-09
Дзвінки по Україні безкоштовні
Кошик
Вхід на сайт
Вітаємо,
Увійдіть в особистий кабінет, щоб зручніше користуватися нашим сайтом
Наші продукти
Завод «Уманьпиво» отримав найвищу нагороду серед виробників продукції України

Завод «Уманьпиво» отримав найвищу нагороду серед виробників продукції України

Новини 11.12.2016
Поділитися з друзями
Завод «Уманьпиво» отримав найвищу нагороду серед виробників продукції України
За результатами конкурсного відбору, в якому брали участь національні компанії-виробники продукції, товариство з обмеженою відповідальністю «Уманьпиво», відповідно до критеріїв Національного Рейтингу якості товарів і послуг «Зірка якості», в результаті ранжирування повного переліку суб'єктів господарської діяльності України, згідно фінансово-економічних показників , удостоєний почесного звання «Краще підприємство
Україна --2015 ».
 
 
Високу нагороду затвердили своїми підписами голова Національної експертної комісії Савченко А.М., Президент Міжнародної Асоціації «Союз економічного розвитку« Зірка якості »» Лірник Р.В. і директор ТОВ «Квалітекстандарт» Коваль І.А.
За видатні заслуги відповідно до національного рейтингом якості товарів і послуг, нагороджений орденом «Слава нації» технічний директор ТОВ «Уманьпиво» ​​Ігор Кисіль.
 
За невичерпну активність в роботі, професіоналізм і нестримне прагнення до розвитку кращі працівники Уманського пивзаводу начальник виробничої лабораторії Ніна Шаварін і інженер-технолог Світлана Фіалковський отримали національні сертифікати «Спеціаліст року --2015» Національної рейтингової компанії «Зірка якості».
 
Отримання високих нагород - чергове підтвердження високої якості пивобезалкогольної продукції одного з кращих пивзаводів України, який, завдяки професіоналізму і мудрому керівництву, невпинно рухається вперед і досягає нових висот у вітчизняному пивоварінні.