Уманьпиво є «своїм» тільки для повнолітніх
Вам вже виповнилося 18?
Дуже Шкода
але доступ до даної сторінкі дозволен тільки повнолітнім громадянам.
0 (800) 33-09-09
Дзвінки по Україні безкоштовні
Кошик
Вхід на сайт
Вітаємо,
Увійдіть в особистий кабінет, щоб зручніше користуватися нашим сайтом
Наші продукти
Як завод «Уманьпиво» зберіг рецептуру натурального лимонаду

Як завод «Уманьпиво» зберіг рецептуру натурального лимонаду

Новини 26.11.2018
Поділитися з друзями
Як завод «Уманьпиво» зберіг рецептуру натурального лимонаду

Уманський пивоварний завод, який був заснований ще у 1878 році,  розпочав випуск безалкогольних напоїв у 1926-1927 роках. На щастя, ані революції, ані війни не знищили традицію Уманського пивоварного заводу виробляти окрім пива, ще й базалкогольні напої виключно з натуральної сировини.

Виготовляти лимонад у радянські часи було можливо лише з натуральних інгредієнтів (бо ніякої дешевої та шкідливї харчової хімії ще не було відкрито). Чиста вода, натуральні фрукти та цукор ? ось і весь секрет смачного радянського лимонаду.

Багато років Уманський завод повністю задовольняв потреби населення Умані та прилеглих районів у пиві та солодких газованих напоях.

Але у 1990-их роках український ринок заполонили раніше невідомі яскраві та ароматні газовані напої, виготовлені за схемою: порошок із барвників та ароматизаторів + вода.

Всім було цікаво скуштувати «диво» харчової хімії, а про шкідливість таких напоїв спочатку не думали, а потім не зважали, бо радянські лимонади у скляних пляшках здавалися несучасними.

Ми зауважили зниження попиту на лимонад у склі та вирішили закрити його виробництво.

Порятунок всупереч законів ринку

Проте уманська місцева влада попросила «Уманьпиво» не слідувати за попитом та продовжити виробництво хоча б невеликої кількості лимонаду для внутрішніх потреб Умані. Можливо, з ностальгічних міркувань, можливо, розуміючи, що захоплення солодкими водами із вмістом консервантів мине, у будь-якому разі, ми не пошкодували, що прислухалися до цього прохання.

Дійсно, зараз всі розуміють, наскільки важливо харчуватися натуральними продуктами. Але постала нова проблема ? де ж їх знайти?!

Оскільки «Уманьпиво» не знімало з виробництва лимонад і не змінювало рецептуру та технологію його виготовлення, ми зберегли вміння готувати натуральний лимонад.

Смак «Буртіно» та «Чебурашки», знайомий старшому поколінню з дитинства і майже незнайомий сучасним дітям, ми з точністю відтворюємо завдяки точному наслідуванню радянської рецептури.

Інгредієнти залишилися незмінними: чиста вода, натуральні фрукти та справжній цукор. Ніяких цукрозамінників, підсолоджувачів, барвників, стабілізаторів та консервантів. Лише традиційні натуральні інгредієнти.

Сьогодні попит на натуральний лимонад умансього розливу настільки зростає, що ми вимушені розширювати виробництво.

Смачний натуральний лимонад, як у радянські часи, прийшовся до смаку у різних куточках України. Для полегшення транспортування ми випускаємо лимонад не тільки у склі (традиційна зелена пляшка), а й у кегах.

Ось така історія про те, як завод «Уманьпиво» зберіг рецептуру справжнього натурального лимонаду.

Відтепер бабусі та дідусі згадають солодкий смак свого дитинства, а  малеча має можливість подорожувати на машині часу. Згадати чи відчути смак найкращого радянського лимонаду можна просто, скуштувавши «Лимонад» з Умані від «Уманьпиво».