Уманьпиво є «своїм» тільки для повнолітніх
Вам вже виповнилося 18?
Дуже Шкода
але доступ до даної сторінкі дозволен тільки повнолітнім громадянам.
0 (800) 33-09-09
Дзвінки по Україні безкоштовні
Кошик
Вхід на сайт
Вітаємо,
Увійдіть в особистий кабінет, щоб зручніше користуватися нашим сайтом
Наші продукти
Веземо дух гайдамацьких вогнищ до столиці – презентація «Уманського копченого» на Kyiv Beer Fest

Веземо дух гайдамацьких вогнищ до столиці – презентація «Уманського копченого» на Kyiv Beer Fest

Новини 04.07.2014
Веземо дух гайдамацьких вогнищ до столиці – презентація «Уманського копченого» на Kyiv Beer Fest

 

Уманський пивоварний завод «Уманьпиво» бере участь у Kyiv Beer

Fest – 2014, де буде вперше репрезентоване для широкої аудиторії нове  пиво «Уманське копчене».

Цей фестиваль вже кілька років поспіль надає виробникам пива, як великим, так і малим, змогу зарекомендувати свою продукцію, а також дарує чудовий настрій любителям пива Києва та усієї України

Пиво «Уманське копчене» суттєво відрізняється від інших сортів. Солод для цього сорту висушується не у вугільних або електричних печах, як це робиться усюди, а за стародавньою технологією, що народилась ще у 16-му столітті у повноцінних коптильнях, де палають букові дрова.

Саме дим від букової деревини надає солодові неповторний аромат. Привабливості новому напою додає той факт, що «Уманьпиво» є одним із небагатьох виробників пива, який вирощує ячмінь і переробляє його на солод самостійно.

Як ви пам’ятаєте, щодо етикетки для нового пива точилися суперечки – чи не кожен, хто взяв участь у голосуванні за кращу етикетку, пропонував власне бачення обгортки для пива  «Уманське копчене».  Зважаючи на побажання наших поціновувачів, ми вирішили кардинально змінити концепцію та помістили на пляшку фото волелюбного козака.

Якщо ви любите аромати вогнищ і лісів, похідної їжі та свободи так само, як любили козаки, –  «Уманське копчене» прийдеться вам до смаку!

Шукайте нових вражень від пива на KYIV BEER FEST – 2014, що триватиме 4 дні – з 28 по 31 серпня на ВДНГ (Київ, вул. А.Глушкова, 1, Експоцентр України (ВДНГ).