Уманьпиво є «своїм» тільки для повнолітніх
Вам вже виповнилося 18?
Дуже Шкода
але доступ до даної сторінкі дозволен тільки повнолітнім громадянам.
0 (800) 33-09-09
Дзвінки по Україні безкоштовні
Кошик
Вхід на сайт
Вітаємо,
Увійдіть в особистий кабінет, щоб зручніше користуватися нашим сайтом
Наші продукти
Компанія «Уманьпиво» – виробник кошерного пива

Компанія «Уманьпиво» – виробник кошерного пива

Новини 17.02.2017
Поділитися з друзями
Компанія «Уманьпиво» – виробник кошерного пива

У всіх народів свої кулінарні особливості, свої закони приготування їжі, застілля та гостинності.
У євреїв за релігійним законом найкраще – «кошерне» – має право споживати тільки єврей та його співплемінники, – цим вони відрізняються від інших народів. Навіть посуд для них має бути особливим — «кошерним».
Слово «кошер» з івриту перекладається як «такий, як треба, придатний», тобто якісний та відповідний законам і правилам, яких дотримуються євреї під час приготування напоїв і страв. Ці правила зібрані у заповідях Тори.
Умань є меккою паломництва іудеїв, яких приїжджає щороку більше 20-ти тисяч з-понад десяти країн для святкування юдейського Нового року Рош-га-Шана.
В Україні декілька виробників мають право виробляти кошерні продукти, а нещодавно цей список поповнила і компанія «Уманьпиво», яка працювала над удосконаленням технології кошерності цілий рік. Тож кошерні напої підприємства виготовлені з екологічно чистої сировини, не містять ніяких харчових добавок та відповідають високим технологічним нормам.

Сертифікат кошерності затвердив Головний рабин м. Умань Яаков Жан, згідно з яким він підтверджує якість продукції компанії «Уманьпиво» кошерний круглий рік (окрім Песах) до 17 січня 2018 року та безперешкодний допуск до виробничих потужностей підприємства для контролю її якості.
Керівництво місцевого виробника пивобезалкогольних напоїв постійно турбується про задоволення потреб споживачів, не виключенням стали і паломники-хасиди, які щорічно споживають велику кількість продуктів та напоїв, зокрема зі значком кошерності.

Компанія «Уманьпиво» тепер стане одним із поставників кошерної продукції за кордон, зокрема в Ізраїль.