Уманьпиво є «своїм» тільки для повнолітніх
Вам вже виповнилося 18?
Дуже Шкода
але доступ до даної сторінкі дозволен тільки повнолітнім громадянам.
0 (800) 33-09-09
Дзвінки по Україні безкоштовні
Кошик
Вхід на сайт
Вітаємо,
Увійдіть в особистий кабінет, щоб зручніше користуватися нашим сайтом
Наші продукти
Збільшена ставка акцизного податку на пиво

Збільшена ставка акцизного податку на пиво

Новини ринку 12.10.2016
Поділитися з друзями
Збільшена ставка акцизного податку на пиво

Акцизний податок – непрямий податок на споживання окремих видів товарів (продукції), визначених Податковим кодексом України як пiдакцизнi, що включається до ціни таких товарів (продукції). Ставки акцизного податку встановлені у статті 215 Податкового кодексу України.

З 1 січня 2016 року до податкового законодавства України вступили в силу зміни, разом з якими в оподаткуванні та нарахуванні соціальних виплат змінився і розмір ставки акцизного податку.

Так, положеннями Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році» вносяться зміни до чинної редакції Податкового кодексу України, згідно з якими ставка акцизного податку на пиво становить 2,48 грн. за 1 л напою.

У п.2 Прикінцевих положень зазначено, що дія даного Закону щодо ставок акцизного податку на алкогольні напої, що підлягають маркуванню марками акцизного податку, набирає чинності з першого числа третього місяця з дня набрання чинності даного Закону.

 

Відповідно до ст.226 ПК України, маркуванню підлягають усі алкогольні напої з вмістом спирту етилового понад 8,5 відсотка об’ємних одиниць. Маркування вироблених в Україні алкогольних напоїв із вмістом спирту етилового від 1,2 до 8,5 відсотка об’ємних одиниць не здійснюється.

Отже, на алкогольні напої з вмістом етилового спирту понад 8,5 відсотка об’ємних одиниць, ставка акцизного податку підвищиться з 1 березня 2016 року.

ТОВ «Уманьпиво», враховуючи зміни до податкового законодавства України, змушене з 1 січня 2016 року  підняти ціну на свою продукцію. Керівництво пивзаводу завчасно дякує своїм клієнтам та споживачам продукції за розуміння та запевняє, що це ніяк не вплине на якість улюбленого напою.