Уманьпиво є «своїм» тільки для повнолітніх
Вам вже виповнилося 18?
Дуже Шкода
але доступ до даної сторінкі дозволен тільки повнолітнім громадянам.
0 (800) 33-09-09
Дзвінки по Україні безкоштовні
Кошик
Вхід на сайт
Вітаємо,
Увійдіть в особистий кабінет, щоб зручніше користуватися нашим сайтом
Наші продукти
Збільшена ставка акцизного податку на пиво

Збільшена ставка акцизного податку на пиво

Новини ринку 12.10.2016
Поділитися з друзями
Збільшена ставка акцизного податку на пиво

Акцизний податок – непрямий податок на споживання окремих видів товарів (продукції), визначених Податковим кодексом України як пiдакцизнi, що включається до ціни таких товарів (продукції). Ставки акцизного податку встановлені у статті 215 Податкового кодексу України.

З 1 січня 2016 року до податкового законодавства України вступили в силу зміни, разом з якими в оподаткуванні та нарахуванні соціальних виплат змінився і розмір ставки акцизного податку.

Так, положеннями Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році» вносяться зміни до чинної редакції Податкового кодексу України, згідно з якими ставка акцизного податку на пиво становить 2,48 грн. за 1 л напою.

У п.2 Прикінцевих положень зазначено, що дія даного Закону щодо ставок акцизного податку на алкогольні напої, що підлягають маркуванню марками акцизного податку, набирає чинності з першого числа третього місяця з дня набрання чинності даного Закону.

 

Відповідно до ст.226 ПК України, маркуванню підлягають усі алкогольні напої з вмістом спирту етилового понад 8,5 відсотка об’ємних одиниць. Маркування вироблених в Україні алкогольних напоїв із вмістом спирту етилового від 1,2 до 8,5 відсотка об’ємних одиниць не здійснюється.

Отже, на алкогольні напої з вмістом етилового спирту понад 8,5 відсотка об’ємних одиниць, ставка акцизного податку підвищиться з 1 березня 2016 року.

ТОВ «Уманьпиво», враховуючи зміни до податкового законодавства України, змушене з 1 січня 2016 року  підняти ціну на свою продукцію. Керівництво пивзаводу завчасно дякує своїм клієнтам та споживачам продукції за розуміння та запевняє, що це ніяк не вплине на якість улюбленого напою.

Зробіть щось, щоб зупинити цю війну! Росіяни вбивають наших дітей та мирних жителів!