Уманьпиво є «своїм» тільки для повнолітніх
Вам вже виповнилося 18?
Дуже Шкода
але доступ до даної сторінкі дозволен тільки повнолітнім громадянам.
0 (800) 33-09-09
Дзвінки по Україні безкоштовні
Кошик
Вхід на сайт
Вітаємо,
Увійдіть в особистий кабінет, щоб зручніше користуватися нашим сайтом
Наші продукти
Як відкрити точку з продажу розливного пива в Україні

Як відкрити точку з продажу розливного пива в Україні

Новини ринку 24.11.2018
Поділитися з друзями
Як відкрити точку з продажу розливного пива в Україні

«Хочу відкрити магазин розливного пива, що робити?». З таким питанням нерідко стикаються менеджери нашої компанії, що не дивно: ми, як виробник повинні знати про цей бізнес все.

«Уманьпиво» ​​завжди підтримує починання своїх клієнтів, тому ми розповімо всі подробиці, включаючи плюси і мінуси даного бізнесу.

УВАГА! Зазначені ціни орієнтовні, можуть варіюватися в залежності від курсу валют.

Вкладення, плюси і мінуси

Почнемо з головного – з позитивних і негативних сторін такого роду бізнесу.

Плюси:
 • Невеликий стартовий капітал для запуску.
 • Швидка окупність.
 • Високий попит на товар.
 • Можливість розширення.
Мінуси
 • Сезонність.
 • Висока конкуренція.

Обов’язково потрібно враховувати сезонність бізнесу, так як в теплу пору року продажі в рази вище, ніж зимовий. Щоб уникнути сезонності можна відкрити не просто магазин, а бар або паб, проте в такому випадку буде потрібно більший стартовий капітал і доведеться повозитися з оформленням додаткового пакета документов.Открить магазин розливного пива в середньому обійдеться в 9-10 тисяч доларів. Настільки низькі інвестиції роблять такий бізнес привабливим для підприємців-початківців. Однак щоб справа окупилося, і було прибутковим, потрібно ретельно підійти до написання бізнес-плану.

Ключове питання, яке необхідно вирішити при відкритті справи – розташування точки. Саме від цього багато в чому буде залежати рівень продажів. При цьому оренда площ в привабливому місці може коштувати набагато дорожче, тому треба ретельно зважувати всі плюси і мінуси і зупинитися на найбільш оптимальному варіанті. Важливо, щоб в районі майбутньої торгової точки не було конкурентів.

Покрокова інструкція по відкриттю магазину

 1. Оформлення. Відкриття ІП, вибір роду діяльності, отримання сертифікатів і дозволів від відповідних інстанцій.
 2. Вибір місця, оренда та оформлення приміщення.
 3. Закупівля обладнання та витратних матеріалів.
 4. Підбір асортименту і укладення договору з постачальниками.
 5. Найм персоналу.
 6. Початкова реклама.

Коротенько це все, що потрібно щоб відкрити магазин розливного пива. Однак на кожному етапі перед бізнесменом буде стояти вибір. Наприклад, можна придбати Б / У або нове обладнання, укласти договір з постачальниками, які будуть безкоштовно надавати тару і частина устаткування, або закупити все самостійно. Беручи вірні рішення відкрити бізнес можна вдвічі дешевше за середню ціну, проте на перше місце потрібно ставити не економію, а перспективи.

Ведення бізнесу і перспективи

Мало знати, як відкрити магазин живого пива – важливо вміти втриматися на плаву. В середньому такий бізнес окупається всього за 1 рік, проте, при вдалому розташуванні і визнання споживачів окупити таку точку можна навіть за 3-4 місяці. З іншого боку, якщо халатно підійти до питання відкриття, справа проживе недовго і бізнесмен в результаті вийде в мінус.

Також важливо розуміти, що точка з продажу живого пива – це не пасивний дохід, а серйозний бізнес, який вимагає постійної роботи, регулювання та розвитку.

І пам’ятайте, що один з головних чинників – це якісний продукт. І саме таке пиво пропонує вам завод «Уманьпиво». Нас знають споживачі, а наші партнери отримують найвигідніші умови співпраці.

Почніть свою справу з надійним партнером – заводом Уманьпиво.