Уманьпиво є «своїм» тільки для повнолітніх
Вам вже виповнилося 18?
Дуже Шкода
але доступ до даної сторінкі дозволен тільки повнолітнім громадянам.
0 (800) 33-09-09
Дзвінки по Україні безкоштовні
Кошик
Вхід на сайт
Вітаємо,
Увійдіть в особистий кабінет, щоб зручніше користуватися нашим сайтом
Наші продукти
Часті запитання

Часті запитання

Запитання - Відповіді

Як відкрити пивний бізнес в Україні? Із цим запитанням початківці-підприємці звертаються саме до виробника пива. І це правильно. Ми стільки років розвиваємо ринок слабоалкогольних напоїв, що можемо з повним правом ділитися досвідом і знаннями зі своїми майбутніми партнерами.

Дамо відповіді на запитання про важливі моменти відкриття пивної точки в Україні. Під загальним поняттям «пивна точка» розуміють всі місця роздрібного продажу пива: пивний кіоск, магазин, паб, бар, пивний ресторан.

 • Як обрати постачальників пива?

  Навіть у такому питанні вам доведеться керуватися загальною концепцією закладу. Хто ваш споживач, який у нього рівень доходу і якому пиву він надає перевагу? Чітке розуміння потреб покупців допоможе вам скласти бажаний асортимент пивної точки.

  Пошук постачальників починайте з вивчення пропозицій. Які умови співпраці пропонують заводи-виробники пива, дилери та дистриб'ютори? Враховуйте все: від якості та різноманітності сортів пива до забезпечення обладнанням для розливу.

  В асортименті пивної точки має бути мінімум 7 сортів  пива, що пропонується, і світлого, і темного. Зберігати напій краще в кегах. Виробник обов'язково надасть рекомендації, як правильно транспортувати повні кеги, порадить умови і температурний режим зберігання.

  Малобюджетним підприємствам на початку  доцільно співпрацювати з одним виробником, встановити пропоноване ним обладнання та торгувати пивом однієї ТМ.

  Маленьким магазинам і кіоскам вигідніше співпрацювати з дистриб'юторами. Пабу і ресторану економніше розглянути умови партнерства і постачання пива безпосередньо із заводу-виробника.

 • Чи вигідно відкривати пивну точку?
 • Кеги для пива: де брати і як працювати?
 • Продукція до пива, яка найкраще продається
 • Як відкрити бар, паб або павільйон з продажу розливного пива в Україні