Уманьпиво є «своїм» тільки для повнолітніх
Вам вже виповнилося 18?
Дуже Шкода
але доступ до даної сторінкі дозволен тільки повнолітнім громадянам.
0 (800) 33-09-09
Дзвінки по Україні безкоштовні
Кошик
Вхід на сайт
Вітаємо,
Увійдіть в особистий кабінет, щоб зручніше користуватися нашим сайтом
Наші продукти
Лимонад з Умані оптом. У чому переваги?

Лимонад з Умані оптом. У чому переваги?

Пивоварня «Уманьпиво» запрошує дистриб’юторів і гуртових покупців (магазини, торгові точки і мережі) до співпраці. Пропонуємо натуральний продукт + вигідні умови.

Заповніть форму, щоб отримати нашу комерційну пропозицію та консультацію. У вас не виникне жодних зобов’язань, але ви будете ознайомлені з умовами співпраці з нашею пивоварнею.

«ЛИМОНАД» З УМАНІ 

DSC_0515

Лимонад чудово продається, тому що він смачний. Секрет смаку нашого лимонаду полягає у використанні 100% натурального продукту для його виготовлення. До складу лимонаду входять інгредієнти: чиста вода, фрукти і натуральний цукор. Немає барвників та замінників цукру.

Завжди свіжий лимонад — у вашому магазині. Наша пивоварня розташована в центрі країни, де перетинаються транспортні лінії. А тому, де б ви не знаходилися, вам завжди буде доставлятися свіжий напій.

Чому «Лимонад» з Умані подобається споживачам

Ми виготовляємо багато різних напоїв, але саме уманський «Лимонад» — це товарна позиція, яка продається найкраще. Чому?

Діти і дорослі люблять наш лимонад, тому що він смачний і корисний. Напій дарує насолоду, освіжає, чудово втамовує спрагу і є джерелом вітамінів.

Нам вдалося зберегти традиційну рецептуру, яку використовували ще за радянських часів, коли напої зовсім не містили харчової хімії. Попри домінування на ринку вод із вмістом замінників цукру, штучних консервантів, наш лимонад розкуповується дуже швидко, бо він особливий.

У його складі тільки три інгредієнти:

  • добірні фрукти;
  • очищена вода;
  • натуральний цукор.

Визнання та нагороди

Лимонад і вся продукція нашої пивоварні регулярно отримує визнання на дегустаційних конкурсах і виставках. У нас є нагороди та дипломи, які ми можемо продемонструвати. 

Прямо зараз залиште заявку, і ми зв’яжемося з вами протягом робочого дня. Це вас жодним чином не зобов’язує, але дозволить краще зорієнтуватися.

 

Зробіть щось, щоб зупинити цю війну! Росіяни вбивають наших дітей та мирних жителів!