Уманьпиво є «своїм» тільки для повнолітніх
Вам вже виповнилося 18?
Дуже Шкода
але доступ до даної сторінкі дозволен тільки повнолітнім громадянам.
0 (800) 33-09-09
Дзвінки по Україні безкоштовні
Кошик
Вхід на сайт
Вітаємо,
Увійдіть в особистий кабінет, щоб зручніше користуватися нашим сайтом
Наші продукти
Компанія «Уманьпиво» завершила збір пивоварного ячменю

Компанія «Уманьпиво» завершила збір пивоварного ячменю

Новини ринку 03.08.2020
Поділитися з друзями
Компанія «Уманьпиво» завершила збір пивоварного ячменю

Цього тижня пивоварня «Уманьпиво» завершила збір урожаю пивоварного ячменю. Про це повідомив головний агроном підприємства Віктор Десятник.

Пивоварний ячмінь займає у структурі посівних площ компанії близько 1000 гектарів.

«Ми вирощуємо ячмінь трьох імпортних пивоварних сортів. Цьогоріч обмолотили майже 5000 тонн ячменю. І хоч погодні умови були не надто сприятливими, та врожаєм ми задоволені. Адже цього достатньо аби забезпечити потреби пивоварні». - відзначає головний агроном.

До речі, компанія «Уманьпиво» чи не єдина пивоварня України, яка вирощує пивоварний ячмінь для забезпечення власних потреб.

«Це дає нам змогу експериментувати із сортами ячменю і обирати найкращі, застосовувати їх для приготування смачного, а головне якісного і натурального пива. Ми маємо і власну солодовню, де зібране зерно перетворюється на солод», - говорить СЕО компанії «Уманьпиво» Ігор Кисіль.

Варто підкреслити, що пивоварня «Уманьпиво» принципово не використовує жодних барвників, стабілізаторів та консервантів у виробництві своїх напоїв. Цікаво, що для бродіння пива підприємство використовує секретну расу дріжджів, яка спеціально культивована фахівцями німецького дріжджового банку «Weihenstephan». Уже протягом багатьох років ця раса дає стабільно добрий результат.

Довідка про компанію:

Пивоварня «Уманьпиво» - український виробник пива, сидру, квасу та лимонаду. Це одна з найстаріших пивоварень України, заснована у 1878 році. Підприємство випускає натуральне чисте пиво згідно Баварського закону про чистоту пива 1516 року (у складі вода, солод і хміль) та не використовує у виробництві жодних замінників солоду.