Уманьпиво є «своїм» тільки для повнолітніх
Вам вже виповнилося 18?
Дуже Шкода
але доступ до даної сторінкі дозволен тільки повнолітнім громадянам.
0 (800) 33-09-09
Дзвінки по Україні безкоштовні
Кошик
Вхід на сайт
Вітаємо,
Увійдіть в особистий кабінет, щоб зручніше користуватися нашим сайтом
Наші продукти
Уманська броварня випускає квас за новою рецептурою

Уманська броварня випускає квас за новою рецептурою

Новини 29.05.2019
Поділитися з друзями
Уманська броварня випускає квас за новою рецептурою

До Великодніх та травневих свят для українців підготували освіжаючу новинку – «Квас Традиційний» з Умані. Напій з’явиться у продажу вже до 28 квітня.

Натуральний нефільтрований пастеризований квас живого бродіння виготовлений з житнього солоду, води, цукру та спеціальної раси дріжджів. Напій має насичений темно-коричневий колір, виражений смак хлібної скоринки з приємним кисло-солодким присмаком.

Уманські броварі вже не вперше випускають квас до літнього сезону, але цього року він вперше буде представлений в двох форматах: кега об’ємом 50 л (термін придатності 14 діб) та ПЕТ пляшки об’ємом 1 л (термін придатності 30 діб). Раніше підприємство випускало лише квас у кегах. Формат розливу у пляшки – це відповідь «Уманьпиво» на побажання споживачів, яким зручно купувати квас у роздрібних мережах та мати можливість брати його з собою на прогулянки, пікніки, у дорогу та додому.

«Завдяки своїм природнім властивостям та збалансованому складу «Квас Традиційний» добре втамовує спрагу та тонізує. Цей напій створений за абсолютно новою рецептурою з використанням спеціальної раси дріжджів, яка робить смак особливим та максимально наближеним до традиційного українського квасу», - розповів Станіслав Омельчук, директор виробництва броварні «Уманьпиво».

Напій буде представлено в роздрібних мережах в усіх регіонах України, тому освіжитися уманським квасом зможе кожен.

Довідка про компанію:

Броварня «Уманьпиво» - український локальний виробник пива та безалкогольних напоїв. На сьогодні одна з найстаріших пивоварень України. Заснована 1878 року. Підприємство випускає натуральне пиво та напої, всі складові яких вирощені на власних полях компанії.