Уманьпиво є «своїм» тільки для повнолітніх
Вам вже виповнилося 18?
Дуже Шкода
але доступ до даної сторінкі дозволен тільки повнолітнім громадянам.
0 (800) 33-09-09
Дзвінки по Україні безкоштовні
Кошик
Вхід на сайт
Вітаємо,
Увійдіть в особистий кабінет, щоб зручніше користуватися нашим сайтом
Наші продукти
Уманська броварня випускає квас за новою рецептурою

Уманська броварня випускає квас за новою рецептурою

Новини 29.05.2019
Поділитися з друзями
Уманська броварня випускає квас за новою рецептурою

До Великодніх та травневих свят для українців підготували освіжаючу новинку – «Квас Традиційний» з Умані. Напій з’явиться у продажу вже до 28 квітня.

Натуральний нефільтрований пастеризований квас живого бродіння виготовлений з житнього солоду, води, цукру та спеціальної раси дріжджів. Напій має насичений темно-коричневий колір, виражений смак хлібної скоринки з приємним кисло-солодким присмаком.

Уманські броварі вже не вперше випускають квас до літнього сезону, але цього року він вперше буде представлений в двох форматах: кега об’ємом 50 л (термін придатності 14 діб) та ПЕТ пляшки об’ємом 1 л (термін придатності 30 діб). Раніше підприємство випускало лише квас у кегах. Формат розливу у пляшки – це відповідь «Уманьпиво» на побажання споживачів, яким зручно купувати квас у роздрібних мережах та мати можливість брати його з собою на прогулянки, пікніки, у дорогу та додому.

«Завдяки своїм природнім властивостям та збалансованому складу «Квас Традиційний» добре втамовує спрагу та тонізує. Цей напій створений за абсолютно новою рецептурою з використанням спеціальної раси дріжджів, яка робить смак особливим та максимально наближеним до традиційного українського квасу», - розповів Станіслав Омельчук, директор виробництва броварні «Уманьпиво».

Напій буде представлено в роздрібних мережах в усіх регіонах України, тому освіжитися уманським квасом зможе кожен.

Довідка про компанію:

Броварня «Уманьпиво» - український локальний виробник пива та безалкогольних напоїв. На сьогодні одна з найстаріших пивоварень України. Заснована 1878 року. Підприємство випускає натуральне пиво та напої, всі складові яких вирощені на власних полях компанії.

Зробіть щось, щоб зупинити цю війну! Росіяни вбивають наших дітей та мирних жителів!