Уманьпиво є «своїм» тільки для повнолітніх
Вам вже виповнилося 18?
Дуже Шкода
але доступ до даної сторінкі дозволен тільки повнолітнім громадянам.
0 (800) 33-09-09
Дзвінки по Україні безкоштовні
Кошик
Вхід на сайт
Вітаємо,
Увійдіть в особистий кабінет, щоб зручніше користуватися нашим сайтом
Наші продукти
Уманська пивоварня отримала золото за дизайн етикетки бренду Waissburg

Уманська пивоварня отримала золото за дизайн етикетки бренду Waissburg

Новини 08.04.2019
Поділитися з друзями
Уманська пивоварня отримала золото за дизайн етикетки бренду Waissburg

«Уманьпиво» стала одним з головних постачальників новин пивної індустрії України. За зимовий період компанія оголосила про повернення на полиці безалкогольного пива Waissburg 0%, про вихід на закордонний ринок та перейменування сортів відповідно до міжнародних стандартів. Розповіла також про зимові сорти пива та особливості хмільної сфери Німеччини. Значущою подією в історії компанії стало нещодавнє отримання золота за дизайн етикетки популярного бренду Waissburg.

Серед переможців Ukrainian Design: The Very Best Of 2018 – дизайн пивного бренду Waissburg. Нова етикетка уманських пивоварів стала кращою в секції «A-11 Typestyle, типографія».

Для «Уманьпиво» – це не єдине оновлення дизайну й атрибутики в 2018 році. Пивовари провели тотальний ребрендинг усіх сортів пива. Новий дизайн етикеток отримали флагманські види пива «2002 — Медове», «Пшеничне» й «Жигулівське», і тепер настав час напою, виробленому за німецькими технологіями – Waissburg. Уманські броварі також створили новий дизайн бренду-лінійки «СВОЄ» та «Лимонад з Умані». Проте саме оновлений стиль чотирьох видів Waissburg увійшов до списку кращих з кращих на Ukrainian Design: The Very Best Of 2018.

Нові віжуали для «Уманьпиво» розробила київська дизайн-студія «АТАКА», відома роботами для брендів Multiplex, Genesis, 14th Yalta European Strategy Annual Meeting — YES, Molto Bene, Kyiv Investment Agency, ГК «Український Енергетичний Альянс». «Нашим завданням було зробити дизайн більш «німецьким», зберегти назву продукту – легенду «білого міста» (з німецької Waissburg – Біле Місто)» і колірне кодування смаку (світле, червоний ель, нефільтроване, «міцне»)», – розповідають дизайнери.

«Замість ілюстрації древнього міста й візуальних ефектів давнини ми створили чисту типографіку та використали сонце як символ білого міста. Готичний шрифт, розроблений за старими німецькими зразками, є самобутнім сам по собі й може достатньо розповісти про походження товару», – додають у брендинг-агентстві «АТАКА».

«Ми довго працювали над тим, щоб нова етикетка відповідала унікальному смаку нашого пива – була яскравою і водночас лаконічною. Мінімалістична й у класичній колірній гамі, вона з легкістю вирізняє пляшку на полиці магазину», – підкреслює Ігор Кисіль, СЕО «Уманьпиво».

Компанія «Уманьпиво» – український виробник пива й безалкогольних напоїв. Сьогодні це одна з найстаріших пивоварень України – заснована в 1878 році. Завод славиться тим, що випускає натуральне пиво та прохолоджуючі напої, інгредієнти й компоненти яких вирощені на полях і в садах компанії.