Уманьпиво є «своїм» тільки для повнолітніх
Вам вже виповнилося 18?
Дуже Шкода
але доступ до даної сторінкі дозволен тільки повнолітнім громадянам.
0 (800) 33-09-09
Дзвінки по Україні безкоштовні
Кошик
Вхід на сайт
Вітаємо,
Увійдіть в особистий кабінет, щоб зручніше користуватися нашим сайтом
Наші продукти
Уманська пивоварня націлилася на зарубіжні ринки

Уманська пивоварня націлилася на зарубіжні ринки

Новини 21.02.2019
Поділитися з друзями
Уманська пивоварня націлилася на зарубіжні ринки

Найближчим часом виробник з Умані перейменує назви всіх чотирьох сортів популярної лінійки Waissburg, приводячи їх до стандартів міжнародної пивної класифікації.

Так, з лютого 2019 року в роздрібних мережах можна зустріти Waissburg з новими написами на етикетках: «Світле» тепер стає «Lager», «Біле нефільтроване» — «Blanche», «Міцне» — «Special», а «Червоний Ель» — «RedAle». Зміни в неймінгу не торкнуться оформлення етикеток. Уманські пивовари збережуть сучасний, лаконічний і стильний дизайн з великою літерою «W», який вже запам'ятався споживачам і став символом лінійки Waissburg.

Ще одна причина перейменування сортів Уманьпиво — поступовий вихід бренду на зарубіжні ринки.

«Наше підприємство працює за європейськими стандартами пивоваріння. Ми постійно модернізуємо і вдосконалюємо свою продукцію. Нашими напоями цікавляться в ряді європейських країн, де ми ще не представлені, також ми плануємо дистрибуцію в Північну Америку. Цілком логічно змінити назви сортів лінійки Waissburg на міжнародні. При цьому зовнішній вигляд і кольорова гама етикеток не змінюється. Всі, хто в Україні звик до свого улюбленого сорту, обов'язково знайдуть його. А новим покупцям, особливо за кордоном, буде простіше орієнтуватися, оскільки міжнародні назви сортів використовуються по всій Європі і в інших пивних країнах світу», — розповідає СЕО «Уманьпиво» Ігор Кисіль.

Експерти вважають, що сучасний ринок дуже вимогливий до виробників. Споживачі, вибираючи товар, оцінюють в першу чергу його зовнішній вигляд, привабливість і інформативність етикеток і тільки після цього можуть оцінити наповнення — смак і якість продукту. Щоб привернути увагу до своєї продукції і викликати інтерес покупців, виробники постійно працюють над удосконаленням оформлення товару.

Відзначимо, локальний виробник пива з Умані, продукція якого поступово завойовує ринки всіх регіонів країни, постійно працює над поліпшенням рецептури і смаку продукції. Але не залишає без уваги також зовнішні зміни. Найпопулярніша лінійка пивоварні «Уманьпиво» — Waissburg, в минулому році отримала золоту нагороду в конкурсі UkrainianDesign: TheVeryBestof 2018. Етикетки Waissburg були визнані лаконічними, сучасними і втілюють «німецький характер» пива (напій вариться за класичною німецькою рецептурою).

Довідка про компанію

Пивоварня «Уманьпиво» ​​— український локальний виробник пива і безалкогольних напоїв. На сьогоднішній день одна з найстаріших пивоварень України. Заснована в 1878 році. Підприємство випускає натуральне пиво і напої, всі складові яких вирощені на власних полях компанії.