Уманьпиво є «своїм» тільки для повнолітніх
Вам вже виповнилося 18?
Дуже Шкода
але доступ до даної сторінкі дозволен тільки повнолітнім громадянам.
0 (800) 33-09-09
Дзвінки по Україні безкоштовні
Кошик
Вхід на сайт
Вітаємо,
Увійдіть в особистий кабінет, щоб зручніше користуватися нашим сайтом
Наші продукти
no-image

Уманьпиво підтримало інтернаціональний матч

Новини 05.06.2018
Поділитися з друзями
Уманьпиво підтримало інтернаціональний матч

У вівторок, 29 травня, відбувся футбольний матч молодіжних збірних: U-19 Україна - Ізраїль. Поєдинок проходив в рамках щорічного турніру, присвяченого великому українському тренеру Валерію Лобановському

Уманська пивоварна компанія стала партнером міжнародної гри і познайомила гостей футбольного свята зі своїм натуральним лимонадом.

Для "Уманьпиво" це вже друга масштабна футбольна подія, яку підтримала компанія в цьому році. Так, 9 травня, в Дніпрі під час Фіналу Кубка України з футболу уманські пивовари представили гостям і фанам футбольного протистояння Динамо - Шахтар живий квас, лимонад, безалкогольне пиво і знамените традиційним рецептом пиво "Жигулівське".

Надалі "Уманьпиво" продовжить підтримку українського спорту. За словами Ігоря Кисіля, директора пивоварні, зараз, з приходом літа, коли український футбол робить невелику паузу, компанія продовжує розглядати пропозиції виступити спонсором або партнером не тільки футбольних, а й інших спортивних подій національного та міжнародного рівня.

Відзначимо, "Уманьпиво" - український виробник пива та безалкогольних напоїв. Сьогодні - це одна з найстаріших пивоварень України. Заснована в 1878 році. Завод славиться тим, що випускає живе пиво і прохолодні напої, інгредієнти і компоненти яких вирощені на своїх полях і в садах компанії.