Уманьпиво є «своїм» тільки для повнолітніх
Вам вже виповнилося 18?
Дуже Шкода
але доступ до даної сторінкі дозволен тільки повнолітнім громадянам.
0 (800) 33-09-09
Дзвінки по Україні безкоштовні
Кошик
Вхід на сайт
Вітаємо,
Увійдіть в особистий кабінет, щоб зручніше користуватися нашим сайтом
Наші продукти
«TANK BEER Уманьпиво» відтепер мережі магазинів LITRA

«TANK BEER Уманьпиво» відтепер мережі магазинів LITRA

Новини ринку 01.06.2020
Поділитися з друзями
«TANK BEER Уманьпиво» відтепер мережі магазинів LITRA

Новинка 2020 року танкове пиво «TANK BEER Уманьпиво» відтепер представлене у столичній  мережі алкогольних спеціалізованих магазинів LITRA.

«Наша задача аби смакуючи «Tank beer Уманьпиво» ви переконались: смак нашого натурального пива такий, ніби його щойно набрали з пивного танку прямо на пивоварні в Умані, - кажуть на пивоварні. - Це комплексне рішення, реалізоване за допомогою системи Duotank Holland, що дозволяє транспортувати і зберігати «Tank beer Уманьпиво» без контакту з повітрям, завжди охолодженим та свіжим».  

Воно зберігає насичений смак і аромат щойно звареного хмільного напою. І це нефільтроване і непастеризоване пиво з пивоварні перекачується у транспортувальний танк, в якому зберігається за ідеальної температури, та доставляється у точки продажів. Від пивоварні, аж до келиха пиво не контактує з повітрям, а тому не окислюється та не видихається. А вже із транспортувального танку напій перекачується за допомогою системи Duotank у пивні танки, де зберігається охолодженим, в ідеально стерильних умовах. Саме тому «Tank beer Уманьпиво» –  це ідеально свіже та істинно живе пиво.

Новинка доступна в мережі алкогольних спеціалізованих магазинів LITRA за адресами у Києві:

1. ТЦ "ACADEM-CITY” , проспект Академіка Палладіна, 16/39, Київ

2. ТЦ “Retrovill”-  проспект Правди, 47

3. ТЦ “Полярний”- вулиця Петра Калнишевського, 2

4. ТЦ “SkyMall “ -проспект Романа Шухевича, 2т, Київ

Варто підкреслити, що пивоварня «Уманьпиво» робить все можливе для ідеального пива. Всі сорти пива ми варимо згідно з Баварським законом про чистоту пива від 1516 року – тільки вода, солод та хміль.