Уманьпиво є «своїм» тільки для повнолітніх
Вам вже виповнилося 18?
Дуже Шкода
але доступ до даної сторінкі дозволен тільки повнолітнім громадянам.
0 (800) 33-09-09
Дзвінки по Україні безкоштовні
Кошик
Вхід на сайт
Вітаємо,
Увійдіть в особистий кабінет, щоб зручніше користуватися нашим сайтом
Наші продукти
«Уманський лимонад» яблуко - смачна новинка вже на полицях магазинів

«Уманський лимонад» яблуко - смачна новинка вже на полицях магазинів

Новини ринку 09.07.2020
Поділитися з друзями
«Уманський лимонад» яблуко - смачна новинка вже на полицях магазинів

Пивоварня «Уманьпиво» продовжує радувати українських споживачів своїми смачними та яскравими новинками. 8 серпня, стартував розлив «Уманського лимонаду» зі смаком яблука.

«Ми постійно працюємо над розширенням асортименту, щоб відповідати запитам споживачів і саме тому ТМ «Уманський лимонад» поповнилася новинкою. Тепер, окрім класичного «Уманського лимонаду», з’явився яблучний. Найближчими днями його можна буде знайти на полицях роздрібних магазинів та мережевих супермаркетів», - каже СЕО компанії «Уманьпиво» Ігор Кисіль.

Лимонад готують зі спеціально підготовленої і очищеної води, цукру та яблучного соку. Вміст натурального соку зі стиглих та солодких українських яблук робить напій смачним та освіжаючим.

Напій буде представлений у чотирьох форматах упаковки: ПЕТ-пляшках об'ємом 0,5 л, 1,5 л, та у склі об’ємом 0,5 та 0,33л.

Довідка про компанію:

Пивоварня «Уманьпиво» – український виробник пива, сидру, квасу та лимонаду. Це одна з найстаріших пивоварень України, заснована у 1878 році. Підприємство випускає натуральне чисте пиво згідно Баварського закону про чистоту пива 1516 року: вода, солод і хміль та не використовує у виробництві жодних замінників солоду.