Уманьпиво є «своїм» тільки для повнолітніх
Вам вже виповнилося 18?
Дуже Шкода
але доступ до даної сторінкі дозволен тільки повнолітнім громадянам.
0 (800) 33-09-09
Дзвінки по Україні безкоштовні
Кошик
Вхід на сайт
Вітаємо,
Увійдіть в особистий кабінет, щоб зручніше користуватися нашим сайтом
Наші продукти
Слава Богу! Слава Україні! Слава ЗСУ!

Слава Богу! Слава Україні! Слава ЗСУ!

Інформаційні статті 02.04.2022
Поділитися з друзями
Слава Богу! Слава Україні! Слава ЗСУ!

24 лютого, з початком війни, команда “Уманьпиво” кинула всі свої зусилля на допомогу тим, хто її потребує. Відтак, на постійній основі ми забезпечуємо мінеральною водою, лимонадом і хлібом військові частини і територіальну оборону, шпиталі й лікарні, літніх людей і всіх, хто опинився в скрутному становищі та звертався по допомогу. 

Ми виділили на потреби військових 5 автівок: 3 легкові, фуру і спеціальну хлібовозку для розвезення хліба між військовими частинами.
Ми також купуємо і допомагаємо купувати все необхідне для військових: від шкарпеток, чобіт, батарейок і акумуляторів, предметів особистої гігієни і продуктів харчування до рацій, тепловізорів, бронежилетів і дронів. 

 

Ми залишаємося в Україні, допомагаємо і хочемо допомагати надалі. Утім ми розуміємо, що грошей із власних резервів нам не вистачить для того, щоб робити це довго. Саме тому 21 березня, коли Черкаська обласна військова адміністрація дозволила продавати алкогольні напої, ми відновили роботу: знову відкрили 5 фірмових магазинів у області, приймаємо замовлення через наш інтернет-магазин і розвозимо продукцію по місту й району. 

Неочікувано для себе ми зіштовхнулися із хвилею обурення через те, що у воєнний час поновили продаж алкоголю. Ми доволі болісно переживаємо цю ситуацію і тому хочемо звернутися до всіх, хто нас не зрозумів. 

 

Завдяки нашим хлопцям та дівчатам, що захищають країну на передовій зі зброєю в руках, ми залишаємося у відносно спокійних Умані, Хмельницькому, Києві й інших містах. Завдяки їм ми можемо працювати і мусимо це робити, щоб підтримувати економіку України. 

В “Уманьпиво” працює 270 співробітників, і кожному з них ми маємо платити заробітну плату. Наше підприємство – великий платник податків. За минулий рік “Уманьпиво” сплатило 52 мільйони гривень податків всіх рівнів. За минулий місяць ми сплатимо 1,5 мільйони гривень податків. А при нормальній роботі зможемо сплачувати 5 мільйонів гривень щомісяця. Це величезна допомога нашій державі в такі часи. І якщо ми можемо працювати — ми маємо працювати, бути економічним щитом для Черкащини.

 

Ми не лише продовжуємо працювати, а й закликаємо повернутися до роботи всіх, хто, як і ми, живе у відносно спокійних регіонах і може це зробити. Водночас ми продовжуємо дотримуватися нашої політики розумного споживання і закликаємо всіх бути відповідальними.

 

Разом, підтримуючи одне одного, ми переможемо.

Слава Україні!