Уманьпиво є «своїм» тільки для повнолітніх
Вам вже виповнилося 18?
Дуже Шкода
але доступ до даної сторінкі дозволен тільки повнолітнім громадянам.
0 (800) 33-09-09
Дзвінки по Україні безкоштовні
Кошик
Вхід на сайт
Вітаємо,
Увійдіть в особистий кабінет, щоб зручніше користуватися нашим сайтом
Наші продукти
Пивоварня «Уманьпиво» придбала для райлікарні апарат ШВЛ

Пивоварня «Уманьпиво» придбала для райлікарні апарат ШВЛ

Інформаційні статті 19.06.2020
Поділитися з друзями
Пивоварня «Уманьпиво» придбала для райлікарні апарат ШВЛ

18 червня, напередодні Дня медичного працівника, пивоварня «Уманьпиво» передала у хірургічне відділення Уманської центральної районної лікарні сучасний німецький апарат штучної вентиляції легень.

 

«Наша компанія взяла участь у Всеукраїнському благодійному проекті «Даруй повітря», в рамках якого українці збирали кошти на придбання 24-ох апаратів ШВЛ для кожної області, – розповідає виконавчий директор компанії «Уманьпиво» Ігор Кисіль. – Пивоварня «Уманьпиво», в рамках проекту, виділила кошти та придбала високоякісний апарат німецького виробництва. А так як наші виробничі потужності та поля, на яких вирощуємо сировину, знаходяться на Уманщині, тож для нас було принципово, аби він потрапив саме в Уманську центральну районну лікарню».

 

Обладнання вже встановили в хірургічному відділенні медзакладу. Із апаратом працюватимуть кваліфіковані лікарі-анестезіологи. Медики підкреслюють, що новий апарат ШВЛ експертного класу може застосовуватися у лікуванні як дорослих, так і дітей. Зокрема під час наркозу, а також в реанімаційних палатах для проведення тривалої штучної вентиляції легень. Даний апарат може використовуватися для лікування пацієнтів із важкою формою Covid-19.

 

За інформацією Міністерства охорони здоров’я, лише за останню добу – 921 нових підтверджених випадків захворювання на Covid-19. 

Довідка про компанію:

Пивоварня «Уманьпиво» – український виробник пива, сидру, квасу та лимонаду. Це одна з найстаріших пивоварень України, заснована у 1878 році. Підприємство випускає натуральне чисте пиво згідно Баварського закону про чистоту пива 1516 року: тільки вода, солод і хміль та не використовує у виробництві жодних замінників солоду.