Уманьпиво є «своїм» тільки для повнолітніх
Вам вже виповнилося 18?
Дуже Шкода
але доступ до даної сторінкі дозволен тільки повнолітнім громадянам.
0 (800) 33-09-09
Дзвінки по Україні безкоштовні
Кошик
Вхід на сайт
Вітаємо,
Увійдіть в особистий кабінет, щоб зручніше користуватися нашим сайтом
Наші продукти
«Уманський лимонад» у новому форматі

«Уманський лимонад» у новому форматі

Новини ринку 12.08.2020
Поділитися з друзями
«Уманський лимонад» у новому форматі

Легендарний смак у новому форматі: відтепер «Уманський лимонад» не лише з новою яскравою етикеткою та ще і у скляній пляшці об’ємом 0,33 літри.
«Донедавна наш лимонад був представлений лише у двох форматах – скляна пляшка об’ємом 0,5 літрів та ПЕТ-пляшка, об’ємом 1,5 л. Проте відтепер улюблений напій не лише з новою та яскравою етикеткою, а ще й і у новому форматі – елегантній та зручній скляній пляшці об’ємом 330 мл. Більший вибір форматів дозволить нашим прихильникам обирати найзручніший для кожного. До того ж формат 0,33 буде зручним для наших найменших прихильників», - каже СЕО компанії «Уманьпиво» Ігор Кисіль.

Нагадаємо, що ТМ «Уманський лимонад», яка належить пивоварні «Уманьпиво», представлена двома смаками: класичний та яблуко. У складі лимонаду немає штучних барвників і підсолоджувачів.
Довідка про компанію:
Пивоварня «Уманьпиво» – український виробник пива, сидру, квасу та лимонаду. Це одна з найстаріших пивоварень України, заснована у 1878 році. Підприємство випускає натуральне чисте пиво згідно Баварського закону про чистоту пива 1516 року: вода, солод і хміль та не використовує у виробництві жодних замінників солоду.