Уманьпиво є «своїм» тільки для повнолітніх
Вам вже виповнилося 18?
Дуже Шкода
але доступ до даної сторінкі дозволен тільки повнолітнім громадянам.
0 (800) 33-09-09
Дзвінки по Україні безкоштовні
Кошик
Вхід на сайт
Вітаємо,
Увійдіть в особистий кабінет, щоб зручніше користуватися нашим сайтом
Наші продукти
Пивоварня «Уманьпиво» отримала «Українську народну премію»

Пивоварня «Уманьпиво» отримала «Українську народну премію»

Новини 01.10.2020
Поділитися з друзями
Пивоварня «Уманьпиво» отримала «Українську народну премію»

Споживачі визнали продукцію пивоварні найкращою у номінації “Пиво 2020”

Пивоварня «Уманьпиво» стала переможцем Всеукраїнського національного проекту «Українська народна премія 2020».

«Ми вперше отримали перемогу в «Українській народній премії». Для нас участь у проекті — показник високого рівня довіри українців до нашої продукції. Впевнені: переможці в номінаціях — це лідери у своїх галузях, які отримали найвищу винагороду - народне визнання. Переможців визначало найкраще журі – українські споживачі. Тому нам, особливо приємно від того. Голосування у рамках цього проекту тривало 4 місяці, з 1 травня до 31 серпня. Дякуємо усім нашим поціновувачам за активну участь у голосуванні, бо саме ви привели нас до перемоги», - говорить СЕО компанії «Уманьпиво» Ігор Кисіль.

Варто зазначити, «Українська народна премія» - всеукраїнський національний проект, спрямований на визначення найкращих товарів та послуг, серед представлених на українському ринку, на основі вподобань найсправедливішого та найсуворішого журі - українських споживачів.

Нагадаємо, нещодавно пивоварня «Уманьпиво» отримала також гран-прі, 6 золотих медалей, одну срібну та почесний кубок на «XXIII Міжнародному конкурсі пива, безалкогольних, слабоалкогольних і зброджених напоїв, мінеральних та пивних вод, солоду пивоварного».

Довідка про компанію:

Пивоварня «Уманьпиво» – український виробник живого пива, сидру, квасу та лимонаду. Це одна з найстаріших пивоварень України, заснована у 1878 році. Підприємство випускає справжнє натуральне пиво згідно Баварського закону про чистоту пива 1516 року (у складі вода, солод і хміль) та не використовує у виробництві жодних замінників солоду. Продукція пивоварні експортується в 10 країн світу, серед яких США, Китай, Німеччина, Ізраїль.