Уманьпиво є «своїм» тільки для повнолітніх
Вам вже виповнилося 18?
Дуже Шкода
але доступ до даної сторінкі дозволен тільки повнолітнім громадянам.
0 (800) 33-09-09
Дзвінки по Україні безкоштовні
Кошик
Вхід на сайт
Вітаємо,
Увійдіть в особистий кабінет, щоб зручніше користуватися нашим сайтом
Наші продукти
«Уманьпиво» номінували на Українську народну премію

«Уманьпиво» номінували на Українську народну премію

Новини 18.05.2020
Поділитися з друзями
«Уманьпиво» номінували на Українську народну премію

Пивоварня «Уманьпиво» стала учасником рейтингу «Українська народна премія - 2020» у номінації «Пиво 2020».

«Безумовно, приємно, бачити нашу компанію у цьому рейтингу. Це лише підтверджує, що ми на правильному шляху. – каже СЕО «Уманьпиво Ігор Кисіль. – Любов і довіра українців – це постійна мотивація до розвитку. Ми вчимося і набираємось досвіду у німецьких пивних експертів, удосконалюємо наше виробництво, встановлюємо найсучасніше німецьке обладнання. Робимо все для того, аби споживачі насолоджувалися смачним і натуральним продуктом».

«Українська народна премія» – це наймасштабніший в Україні щорічний конкурс, започаткований у 2013 році. Роль журі виконують споживачі. Голосування проходить онлайн. Переможці отримують відзнаку "Українська народна премія", що символізує беззаперечне народне визнання та довіру українців.

Вибір фаворитів відбувається через онлайн голосування. Підтримати місцевого виробника – пивоварню «Уманьпиво» – можна до 31 серпня на офіційній сторінці організаторів: https://ukr-choice.com/poll/1340 (https://ukr-choice.com/poll/1340).

Довідка про компанію:

Пивоварня «Уманьпиво» український виробник пива, сидру, квасу і лимонаду. Це одна з найстаріших пивоварень України, заснована у 1878 році. Підприємство випускає натуральне пиво, згідно Баварського закону про чистоту пива 1516 року (тільки вода, солод і хміль) та не використовує у виробництві жодних замінників солоду.Головна гордість компанії «Уманьпиво» — це власні поля для вирощування ячменю і пшениці, бджолині пасіки для свого натурального меду.