Уманьпиво є «своїм» тільки для повнолітніх
Вам вже виповнилося 18?
Дуже Шкода
але доступ до даної сторінкі дозволен тільки повнолітнім громадянам.
0 (800) 33-09-09
Дзвінки по Україні безкоштовні
Кошик
Вхід на сайт
Вітаємо,
Увійдіть в особистий кабінет, щоб зручніше користуватися нашим сайтом
Наші продукти
Зустрічайте літо з новим безалкогольним напоєм «Фокус»

Зустрічайте літо з новим безалкогольним напоєм «Фокус»

Новини 16.05.2019
З яким смаком для вас асоціюється літо? Відповіді будуть різні, але деякі будуть зустрічатися найчастіше. І один зі смаків літа, який об’єднає майже усіх – це смак свіжих, тільки поспілих яблук, які можна зривати з важких, налитих плодами гілок...
Поділитися з друзями
Зустрічайте літо з новим безалкогольним напоєм «Фокус»

З яким смаком для вас асоціюється літо? Відповіді будуть різні, але деякі будуть зустрічатися найчастіше. І один зі смаків літа, який об’єднає майже усіх – це смак свіжих, тільки поспілих яблук, які можна зривати з важких, налитих плодами гілок.

Тому ми підготували для вас яблучний напій, який освіжає, втамовує спрагу та дарує той самий солодко-кислуватий присмак налитого хрусткого яблука.

Безалкогольний газований напій «Фокус» містить 12% натурального яблучного соку з садів Уманщини, цукор та очищену воду з власних свердловин виробника.

Він випускатиметься в трьох варіантах: скляна плашка 0,5 л; ПЕТ пляшка 1,5 л та кега 50 л. та буде представлений по всіх дистриб’юторській мережі компанії «Уманьпиво».

«Новий напій розроблений за власною рецептурою компанії. Освіжаючий, на основі натурального яблучного соку, «Фокус» від «Уманьпиво» - чудовий вибір щоб втамувати спрагу як дітям, так і дорослим. «Такого напою не вистачало на нашому ринку і ми сподіваємось, він прийдеться до смаку українцям», - анонсував вихід нового продукту СЕО броварні «Уманьпиво» Ігор Кисіль.

Довідка про компанію:

Броварня «Уманьпиво» - український локальний виробник пива, сидрів та безалкогольних напоїв. На сьогодні одна з найстаріших пивоварень України. Заснована 1878 року. Підприємство випускає натуральне пиво та напої, всі складові яких вирощені на власних полях компанії.

Зробіть щось, щоб зупинити цю війну! Росіяни вбивають наших дітей та мирних жителів!