Уманьпиво є «своїм» тільки для повнолітніх
Вам вже виповнилося 18?
Дуже Шкода
але доступ до даної сторінкі дозволен тільки повнолітнім громадянам.
0 (800) 33-09-09
Дзвінки по Україні безкоштовні
Кошик
Вхід на сайт
Вітаємо,
Увійдіть в особистий кабінет, щоб зручніше користуватися нашим сайтом
Продукція
Малому бізнесу
Бізнес на розливому пиві
Пропонуємо вашій увазі кілька важливих рекомендацій, які допоможуть відкрити успішний бізнес з продажу розливного пива та закликаємо до співпраці.
Зустрічайте літо з новим безалкогольним напоєм «Фокус»

Зустрічайте літо з новим безалкогольним напоєм «Фокус»

Новини 16.05.2019
З яким смаком для вас асоціюється літо? Відповіді будуть різні, але деякі будуть зустрічатися найчастіше. І один зі смаків літа, який об’єднає майже усіх – це смак свіжих, тільки поспілих яблук, які можна зривати з важких, налитих плодами гілок...
Поділитися з друзями
Зустрічайте літо з новим безалкогольним напоєм «Фокус»

З яким смаком для вас асоціюється літо? Відповіді будуть різні, але деякі будуть зустрічатися найчастіше. І один зі смаків літа, який об’єднає майже усіх – це смак свіжих, тільки поспілих яблук, які можна зривати з важких, налитих плодами гілок.

Тому ми підготували для вас яблучний напій, який освіжає, втамовує спрагу та дарує той самий солодко-кислуватий присмак налитого хрусткого яблука.

Безалкогольний газований напій «Фокус» містить 12% натурального яблучного соку з садів Уманщини, цукор та очищену воду з власних свердловин виробника.

Він випускатиметься в трьох варіантах: скляна плашка 0,5 л; ПЕТ пляшка 1,5 л та кега 50 л. та буде представлений по всіх дистриб’юторській мережі компанії «Уманьпиво».

«Новий напій розроблений за власною рецептурою компанії. Освіжаючий, на основі натурального яблучного соку, «Фокус» від «Уманьпиво» - чудовий вибір щоб втамувати спрагу як дітям, так і дорослим. «Такого напою не вистачало на нашому ринку і ми сподіваємось, він прийдеться до смаку українцям», - анонсував вихід нового продукту СЕО броварні «Уманьпиво» Ігор Кисіль.

Довідка про компанію:

Броварня «Уманьпиво» - український локальний виробник пива, сидрів та безалкогольних напоїв. На сьогодні одна з найстаріших пивоварень України. Заснована 1878 року. Підприємство випускає натуральне пиво та напої, всі складові яких вирощені на власних полях компанії.