Уманьпиво є «своїм» тільки для повнолітніх
Вам вже виповнилося 18?
Дуже Шкода
але доступ до даної сторінкі дозволен тільки повнолітнім громадянам.
0 (800) 33-09-09
Дзвінки по Україні безкоштовні
Кошик
Вхід на сайт
Вітаємо,
Увійдіть в особистий кабінет, щоб зручніше користуватися нашим сайтом
Наші продукти
Пивоварня «Уманьпиво» здобула 9 нагород у Міжнародному конкурсі

Пивоварня «Уманьпиво» здобула 9 нагород у Міжнародному конкурсі

01.09.2020
Поділитися з друзями
Пивоварня «Уманьпиво» здобула 9 нагород у Міжнародному конкурсі

Пивоварня «Уманьпиво» отримала гран-прі, 6 золотих медалей, одну срібну та почесний кубок – такі результати «XXIII Міжнародного конкурсу пива, безалкогольних, слабоалкогольних і зброджених напоїв, мінеральних та пивних вод, солоду пивоварного».

«Приємно, що журі високо оцінило наш оновлений дизайн лимонаду, який ми презентували лише декілька місяців тому. Відтак наш «Уманський лимонад» отримав почесний кубок – ділиться СЕО компанії «Уманьпиво» Ігор Кисіль. – Не залишили без уваги і наші новинки – «Софіївське Блонд Ель» та «Waissburg HOP». Їх відзначили золотими медалями. Нагороди, які отримала пивоварня «Уманьпиво» - це результат наполегливої праці нашої великої, злагодженої команди. І важливі вони не лише для нас, як для виробника, а й, у першу чергу, для споживачів. Адже це вкотре підтверджує, що, обираючи продукцію «Уманьпиво», ви вживаєте якісний та натуральний продукт».

Найвищу нагороду – Гран-прі – отримало пиво «Waissburg Blanche» (за найвищу якість пива світлого пшеничного стилю пшеничний Ель (Weizenbier/Weissbier Ale) 2020 року)

Золотими медалями відзначили:

  • «Waissburg Hop» (а високу якість пива світлого м.ч.с.р 8,0-11,9% стилю Світлий Лагер (Pale Lager ) 2020 року)
  • «Софіївське Блонд Ель» (За високу якість пива світлого пшеничного стилю пшеничний Ель (Weizenbier/Weissbier Ale) 2020 року)
  • «Уманський Лимонад Яблуко» (За високу якість сильногазованого безалкогольного напою 2020 року)
  • «Уманський Лимонад» класичний (За високу якість сильногазованого безалкогольного напою 2020 року)
  • «Golden Lemon» (За високу якість сидру 2020 року «Голден Лимон» )
  • «Golden Apple» (За високу якість сидру 2020 року «Голден Яблуко»)

Срібною медаллю відзначили продукцію Waissburg за високу якість пива світлого м.ч.с.р 8,0-11,9% стилю Світлий Лагер (Pale Lager ).

Крім того, пивоварня «Уманьпиво» нагороджена почесним кубком за кращий дизайн зовнішнього оформлення безалкогольного напою в пляшках «Уманський лимонад». 

Компанія-організатор конкурсу «Укрпиво» зазначила, що цьогоріч - наймасштабніший конкурс за кількістю поданих зразків продукції та учасників. Серед конкурсантів було 34 виробники, які загалом представили 133 зразки продукції.

Нагадаємо, що минулого року пивоварня «Уманьпиво» здобула 4 золоті та 2 срібні медалі за високу якість продукції.

Довідка про компанію:

Пивоварня «Уманьпиво» – український виробник пива, сидру, квасу та лимонаду. Це одна з найстаріших пивоварень України, заснована у 1878 році. Підприємство випускає натуральне чисте пиво згідно Баварського закону про чистоту пива 1516 року (у складі вода, солод і хміль) та не використовує у виробництві жодних замінників солоду.