Уманьпиво є «своїм» тільки для повнолітніх
Вам вже виповнилося 18?
Дуже Шкода
але доступ до даної сторінкі дозволен тільки повнолітнім громадянам.
0 (800) 33-09-09
Дзвінки по Україні безкоштовні
Кошик
Вхід на сайт
Вітаємо,
Увійдіть в особистий кабінет, щоб зручніше користуватися нашим сайтом
Наші продукти
no-image

Встановлено сучасну систему рекуперації вуглекислого газу

Новини 05.09.2019
Поділитися з друзями
Встановлено сучасну систему рекуперації вуглекислого газу

Проблема викидів в навколишнє середовище з кожним роком стає все більш актуальною. Особливо гостро це питання постає перед промисловими та продовольчими виробниками. Тому відношення виробника до проблеми модернізації виробництва та встановлення систем енергозбереження та рекуперації є сучасним маркером відповідальності компанії та ії ставлення до екології свого регіону.

Цього року на виробничих потужностях броварні «Уманьпиво» було встановлено сучасну німецьку систему рекуперації вуглекислого газу. Система дозволяє накопичувати газ СО2, отриманий в процесі бродіння пива, та повертати його для повторного використання. Таким чином складається замкнутий цикл без сторонніх викидів в атмосферу.

«Ми відповідально підходимо до екологічної ситуації у своєму регіоні. Адже розміщення виробництва не має становити проблему для мешканців міста. І хоча пивне виробництво не є особливо небезпечним для екології, але завжди є до чого прагнути. Адже ми декларуємо сучасний підхід та європейські стандарти продукції і це має стосуватися також виробничого процесу. Встановлена система рекуперації дозволяє нам оптимізувати процес та зробити виробництво повністю екологічним», - пояснив СЕО компанії «Уманьпиво» Ігор Кисіль.

Довідка про компанію:

 

Броварня «Уманьпиво» - український локальний виробник пива, сидрів та безалкогольних напоїв. На сьогодні одна з найстаріших пивоварень України. Заснована 1878 року. Підприємство випускає чисте натуральне пиво, всі складові якого вирощені на власних полях компанії.