Уманьпиво є «своїм» тільки для повнолітніх
Вам вже виповнилося 18?
Дуже Шкода
але доступ до даної сторінкі дозволен тільки повнолітнім громадянам.
0 (800) 33-09-09
Дзвінки по Україні безкоштовні
Кошик
Вхід на сайт
Вітаємо,
Увійдіть в особистий кабінет, щоб зручніше користуватися нашим сайтом
Наші продукти
Пивоварня «Уманьпиво» пропонує винагороду в обмін на ексклюзивні експонати для майбутнього музею пивної атрибутики

Пивоварня «Уманьпиво» пропонує винагороду в обмін на ексклюзивні експонати для майбутнього музею пивної атрибутики

Новини 25.11.2020
Поділитися з друзями
Пивоварня «Уманьпиво» пропонує винагороду в обмін на ексклюзивні експонати для майбутнього музею пивної атрибутики

«Уманьпиво» в пошуках ексклюзивної пивної атрибутики для власного музею, який невдовзі відкриють на території пивоварні.

«Наша команда давно живе мрією створити музей пивної атрибутики і вкладає у цей проект багато зусиль. –– розповідає СЕО компанії «Уманьпиво», Ігор Кисіль. Після дослідження всіх будівель пивоварні «Уманьпиво», минулого року ми розпочали реставрацію пивних підвалів, старих споруд пивоварні, а також приміщення для прийому гостей. Ми хочемо відтворити особливу атмосферу та автентичність виробництва пива. А також відкрити для гостей музею дегустаційну кімнату та проводити екскурсії по діючій пивоварні. Щоб всі бажаючі могли безпосередньо побачити процес виробництва нашого пива».

Колекцію для музею збирали понад 12 років. Сотні експонатів світової культури пивоваріння були привезені чи не з усіх куточків світу ( https://umanpivo.ua/en/blog/musei).

Та особливе місце в музеї, за словами Ігоря Кисіля, буде виділене історії самої пивоварні «Уманьпиво». Адже це одне із найстаріших підприємств із виробництва пива в Україні. Його варять тут ще з 1878 року. Пивоварня «Уманьпиво» пережила війни та революції, але зуміла зберегти традиції пивоваріння. І продовжує вдосконалювати технології завдяки тісній співпраці з німецькими фахівцями.

«Дуже багато цінних експонатів передали колишні працівники підприємства. Дещо вдалося віднайти на території самої пивоварні «Уманьпиво». Та ми продовжуємо шукати раритетні речі – дореволюційні етикетки, пляшки з-під хмільного напою, ящики, фотографії чи письмові згадки про пивоварню «Уманьпиво». В обмін на ексклюзивні екземпляри обіцяємо винагороду» - каже Ігор Кисіль.

Якщо у вас є унікальна пивна атрибутика, яку ви готові передати в музей «Уманьпиво» за винагороду, звертайтеся за контактами:

Ірина Старокожева: +38 (067) 524 47 21

пошта: museum@umanpivo.ua