Уманьпиво є «своїм» тільки для повнолітніх
Вам вже виповнилося 18?
Дуже Шкода
але доступ до даної сторінкі дозволен тільки повнолітнім громадянам.
0 (800) 33-09-09
Дзвінки по Україні безкоштовні
Кошик
Вхід на сайт
Вітаємо,
Увійдіть в особистий кабінет, щоб зручніше користуватися нашим сайтом
Наші продукти
РОЗВІНЧУЄМО: П’ять найпопулярніших міфів про безалкогольне пиво

РОЗВІНЧУЄМО: П’ять найпопулярніших міфів про безалкогольне пиво

18.05.2020
Поділитися з друзями
РОЗВІНЧУЄМО: П’ять найпопулярніших міфів про безалкогольне пиво

Пиво без вмісту алкоголю стрімко набирає популярності. Разом з тим росте і кількість міфів про цей напій. Пивоварня «Уманьпиво» вирішила розвінчати п’ять найпопулярніших із них.

МІФ 1: Безалкогольне пиво гірше на смак. Це один із найпопулярніших міфів. Зазначимо, що Waissburg No Alcohol, так само як і інші продукти з нашої лінійки, виробляється із незмінних складових: вода, солод, хміль. Пиво без вмісту алкоголю отримують завдяки застосуванню спеціальних технологій. Тому, якщо вам з певних причин не можна вживати алкоголь, будьте певні - смак та аромат Waissburg No Alcohol мало чим відрізняється від звичайного алкогольного пива.

Міф 2: Від безалкогольного пива гладшають. Це, мабуть, найпоширеніший міф. Так, у сто грамах Waissburg No Alcohol міститься 28 ккал, а це як мінімум у двічі менше, ніж в сто грамах, червоного сухого вина. Проте, якщо ви справді слідкуєте за загальною калорійністю денного раціону, то під час вживання пива варто відмовитися від чипсів, ковбасок, а замінити їх на легкий салат чи блюда з нежирних сортів риби або м’яса.

МІФ 3. Від безалкогольного пива можна сп’яніти. Дехто продовжує вірити, що певна кількість безалкогольного пива може сп’янити. Це не так, адже ви швидше «лопнете», ніж встигнете сп’яніти.

МІФ 4. Безалкогольне пиво не рекомендовано пити водіям. Це не зовсім так. Адже якщо ви хочете у літню спеку доповнити свій ланч цим прохолодним напоєм – можете дозволити собі. Наприклад, Waissburg No Alcohol має свіжий солодовий смак, що гармонійно поєднаний із тонкою хмелевою гіркотою та майже не містить алкоголю.

МІФ 5. Безалкогольне пиво заборонено спортсменам. А ми кажемо, що його можна пити до і після залу. І це не міф. Ще 11 років тому, у 2009 році Йоханнес Шерр, лікар німецької олімпійської лижної команди, прослідкував, як безалкогольне пиво впливає на атлетів під час тренувань. Виявилося, що так спортсмени не лише отримують хорошу психологічну розрядку, а і менше хворіють. До речі, на Зимових Олімпійських Іграх 2018 німецькі спортсмени випили 3,5 тони безалкогольного пива. І того року до речі були другими в загальному медальному заліку.

Як правильно пити Waissburg No Alcohol

Підкреслити аромат напою допоможе правильна подача. Світле пиво лагер з хмільною гіркуватістю рекомендують подавати в традиційному келиху Pilsner glass. Доповнити його краще рибою, нежирним м'ясом, молюсками.

Цікавий факт: Перше безалкогольне пиво з'явилося в 20 столітті. Саме в 1918 році в Америці прийняли 18-ту поправку, яка забороняла продавати напої міцніше 2,75%. Пивоварні компанії могли б опинилися на межі зникнення, адже навіть «найлегший» лагер містив мінімум 3,5% алкоголю. Але вихід знайшовся - з пива просто «прибрали» алкоголь.