Уманьпиво є «своїм» тільки для повнолітніх
Вам вже виповнилося 18?
Дуже Шкода
але доступ до даної сторінкі дозволен тільки повнолітнім громадянам.
0 (800) 33-09-09
Дзвінки по Україні безкоштовні
Кошик
Вхід на сайт
Вітаємо,
Увійдіть в особистий кабінет, щоб зручніше користуватися нашим сайтом
Наші продукти
На пивоварні «Уманьпиво» стартував сезон квасу

На пивоварні «Уманьпиво» стартував сезон квасу

Новини 30.04.2020
Поділитися з друзями
На пивоварні «Уманьпиво» стартував сезон квасу

Пивоварня «Уманьпиво» розпочала сезон розливу «Уманського традиційного квасу». Напередодні, 28го квітня, там випустили першу партію продукту.

«Наша пивоварня виробляє квас вже 46 років. Минулого року ми поліпшили рецептуру, а також для зручності споживачів додали новий формат пакування – пластикові пляшки, ємністю 1 літр. – розповідає СЕО «Уманьпиво» Ігор Кисіль. – Цього року сезон квасу розпочали саме із ПЕТ-пляшок. У перший день розлили понад 15 тисяч літрів. Одразу з виробничої лінії напій відправиться в роздрібні точки продажу по всіх регіонах України. Це означає – що вже на травневі свята українці зможуть придбати натуральний уманський квас у своїх містах»

Наразі «Квас уманський традиційний» - це натуральний пастеризований та нефільтрований квас живого бродіння. Його готують із житнього солоду, води, цукру та спеціальної раси дріжджів. Відтак напій має виражений смак хлібної скоринки та приємний кисло-солодкий присмак.

Це сезонний напій, який випускається з квітня по жовтень у двох форматах:

-        Кеги ємністю 50 л (термін придатності 20 діб з дати розливу);

-        ПЕТ-пляшки ємністю 1 л (термін придатності 60 діб з дати розливу).

 

Довідка про компанію:

Пивоварня «Уманьпиво» український виробник пива, сидру та безалкогольних напоїв. На сьогодні одна з найстаріших пивоварень України, заснована у 1878 році. Підприємство випускає натуральне чисте пиво, згідно Баварського закону про чистоту пива 1516 року (тільки вода, солод і хміль) та не використовує у виробництві жодних замінників солоду.