Уманьпиво є «своїм» тільки для повнолітніх
Вам вже виповнилося 18?
Дуже Шкода
але доступ до даної сторінкі дозволен тільки повнолітнім громадянам.
0 (800) 33-09-09
Дзвінки по Україні безкоштовні
Кошик
Вхід на сайт
Вітаємо,
Увійдіть в особистий кабінет, щоб зручніше користуватися нашим сайтом
Наші продукти
no-image

Пивоварня «Уманьпиво» запровадила карантинні заходи

Новини 02.04.2020
Пивоварня «Уманьпиво» запровадила карантинні заходи
Поділитися з друзями
Пивоварня «Уманьпиво» запровадила карантинні заходи

Регіональна пивоварня «Уманьпиво» запровадила цілий ряд карантинних заходів, у зв’язку розповсюдженням коронавірусу COVID19.

Про це повідомив керівник підприємства Ігор Кисіль.

«Здоров’я команди та споживачів для нас завжди були одними з основних пріоритетів. Як підприємство харчового напрямку, що дотримується усіх вимог МОЗ, ВООЗ та міжнародних стандартів безпеки харчових виробництв провели цілий ряд заходів аби оптимізувати роботу підприємства на час карантину, підкреслив він. Ми змушені призупинити частину процесів, бо маємо зберегти нашу професійну команду, яку не замінять найсучасніші технології та автоматизація».

Тому 90% працівників, які працюють безпосередньо на виробництві, знаходяться в оплачуваній відпустці. Ще 10% працівників, які мають контролювати технологічні процеси на виробництві, переведені на триденний робочий тиждень Усі щодня проходять медичний огляд, повністю забезпечені масками, рукавичками, дезінфекторами, спецодягом. Всі співробітники бек-офісу переведені на дистанційний режим роботи.

При цьому на складах пивоварні є запаси продукції, які шанувальники наших напоїв можуть замовити онлайн на сайті umanpivo.ua.

На підприємстві «Уманьпиво» продовжує працювати лінія розливу бутильованої води, це дає можливість підприємству формувати її стратегічний запас на екстрений випадок, щоб у разі потреби, забезпечувати нею медичні заклади.

«Зараз настав момент, коли сила пізнається в єдності. Тому наше підприємство взяло на себе зобов’язання протягом карантинного періоду забезпечувати лікарні міста якісною питною водою. Минулого тижня ми вже здійснили першу поставку, - зазначив Ігор Кисіль. – Впевнений ми швидко подолаємо епідемію та зможемо повернутися до звичного ритму життя та роботи. А зараз, як ніколи раніше, важливо приділити максимум уваги собі і близьким людям: берегти здоров’я, підтримувати імунітет, проводити час з сім’єю. Все обов’язково налагодиться!»

Довідка про компанію:

Пивоварня «Уманьпиво» - український локальний виробник пива, сидру та безалкогольних напоїв. На сьогодні - одна з найстаріших пивоварень України, заснована у 1878 році. Підприємство випускає чисте натуральне пиво згідно Баварського закону про чистоту пива: тільки вода, солод і хміль та не використовує у виробництві замінники солоду.