Уманьпиво є «своїм» тільки для повнолітніх
Вам вже виповнилося 18?
Дуже Шкода
але доступ до даної сторінкі дозволен тільки повнолітнім громадянам.
0 (800) 33-09-09
Дзвінки по Україні безкоштовні
Кошик
Вхід на сайт
Вітаємо,
Увійдіть в особистий кабінет, щоб зручніше користуватися нашим сайтом
Наші продукти
«Уманьпиво» випустила нове пиво «Waissburg Hop»

«Уманьпиво» випустила нове пиво «Waissburg Hop»

Новини 06.07.2020
«Уманьпиво» випустила нове пиво «Waissburg Hop»

Компанія «Уманьпиво» розширила асортимент ще одним пивом з лінійки Waissburg. Сьогодні на пивоварні стартував розлив новинки – «Waissburg hop». Тож уже найближчими днями його можна буде знайти на полицях роздрібних магазинів та мережевих супермаркетів.
«Waissburg Hop» - це солодовий німецький лагер з характерним хмельовим ароматом та тонким трав’янисто-квітковим відтінком. – розповідають у прес-службі компанії. - Для його виготовлення використовується вода, відбірний солод, гіркий та ароматичний хміль німецьких сортів.
Уманські пивовари отримали унікальний смак шляхом змішування трьох сортів хмелю, що надає пиву з асортименту «Waissburg» індивідуальний та унікальний смак. Адже тонкі трав’янисто-квіткові нотки та стримана гіркота допомагають отримати баланс, завдяки якому це пиво є освіжаючим. Його елегантний смак гармонійно поєднуються з гострою, пряною їжею особливо з запеченою свинною рулькою чи ковбасками.
Довідка про компанію:
Пивоварня «Уманьпиво» – український виробник пива, сидру, квасу та лимонаду. Це одна з найстаріших пивоварень України, заснована у 1878 році. Підприємство випускає натуральне чисте пиво згідно Баварського закону про чистоту пива 1516 року: тільки вода, солод і хміль та не використовує у виробництві жодних замінників солоду.