Уманьпиво є «своїм» тільки для повнолітніх
Вам вже виповнилося 18?
Дуже Шкода
але доступ до даної сторінкі дозволен тільки повнолітнім громадянам.
0 (800) 33-09-09
Дзвінки по Україні безкоштовні
Кошик
Вхід на сайт
Вітаємо,
Увійдіть в особистий кабінет, щоб зручніше користуватися нашим сайтом
Наші продукти
«Уманьпиво» долучилося до благодійного проекту #даруйповітря

«Уманьпиво» долучилося до благодійного проекту #даруйповітря

Новини 01.05.2020
«Це всеукраїнський благодійний проект, мета якого зібрати гроші на 24 апарати штучної вентиляції легень для кожної області України аби врятувати життя важкохворих на COVID-19
Теги
Поділитися з друзями
«Уманьпиво» долучилося до благодійного проекту #даруйповітря

«Уманьпиво» долучилося до благодійного проекту #даруйповітря

Пивоварня «Уманьпиво» долучилася до масштабної соціальної ініціативи #даруйповітря.

«Це всеукраїнський благодійний проект, мета якого зібрати гроші на 24 апарати штучної вентиляції легень для кожної області України аби врятувати життя важкохворих на COVID-19. Ми долучилися, щоб не лише підтримати проект, а щоб і наше рідне місто Умань отримало новий та сучасний апарат ШВЛ, який буде доставлено в Уманську районну лікарню до кінця травня», - каже СЕО компанії Ігор Кисіль.

2, 9 та 16  травня, в рамках проекту #даруйповітря, зірки української естради дадуть три великих онлайн-концерти, які будуть безкоштовно доступні для десятків мільйонів українців. Початок о 19:00. Трансляція відбуватиметься  на офіційному сайті в YouTube.

Ініціативу підтримали понад 270  відомих українських блогерів та артистів. Серед них Монатік, Майкл Щур,  Аліна Паш, Maruv, ТНМК, Dilemma, Злата Огнєвіч, Коля Серга, Вова зі Львова та інші. Окрім того, щодня до проекту долучаються спортсмени, телеведучі, журналісти, власники бізнесу, письменники, лідери думок і та просто небайдужі громадяни.

Проект реалізує перша в Україні комьюніті-агенція OMGagency разом з Українською біржею благодійностіZagoriy Foundation та Іваном Клименко.

Даруй повітря – рятуй життя! Добре робиш – добре буде!