Уманьпиво є «своїм» тільки для повнолітніх
Вам вже виповнилося 18?
Дуже Шкода
але доступ до даної сторінкі дозволен тільки повнолітнім громадянам.
0 (800) 33-09-09
Дзвінки по Україні безкоштовні
Кошик
Вхід на сайт
Вітаємо,
Увійдіть в особистий кабінет, щоб зручніше користуватися нашим сайтом
Наші продукти
«Уманьпиво» розпочинає випуск розливного пива за інноваційною технологією Duotank

«Уманьпиво» розпочинає випуск розливного пива за інноваційною технологією Duotank

Новини 18.02.2020
Дана технологія дозволяє зберегти свіжість, смак та чистоту, без пастеризації та стерилізації.
Поділитися з друзями
«Уманьпиво» розпочинає випуск розливного пива за інноваційною технологією Duotank

Українська регіональна пивоварня «Уманьпиво» розпочала випуск танкового пива за інноваційною технологією Duotank. Особливість технології полягає в тому, що пиво потрапляє у спеціальний резервуар (танк) безпосередньо з виробничих потужностей заводу. Дана технологія дозволяє зберегти свіжість, смак та чистоту, без пастеризації та стерилізації.

Розроблена голландськими пивоварами та популярна у європейських країнах система Duotank передбачає можливість зберігання, транспортування та розливу напою при оптимальних умовах зберігання. Це дозволяє зберегти первинний смак та аромат звареного пива.

Після виробничих процесів варки сусла, бродіння та доброджування, свіже пиво заповнюється у спеціальні горизонтальні ємності – танки (об’єм 500 л). Пиво знаходиться в герметичному танку та не має контактів із зовнішніми середовищем і потрапляє у бокал споживачів у первинному вигляді.

Танкове від «Уманьпиво» – світле нефільтроване та непастеризоване пиво типу Lager зі світлого ячмінного солоду та 4-х сортів хмелю. Міцність напою 4,5% об., вміст сухих речовин в початковому суслі – 11,5%. Пиво має насичений солодовий смак у поєднанні з хмелевою гіркотою.

– Одна з місій нашої броварні – знайомити українців з новими видами пива. Для цього ми переймаємо інноваційні технології та рецептури, які позитивно зарекомендували себе у країнах Європи. Система Duotank приваблює поціновувачів свіжого аутентичного пивного смаку саме можливістю зберегти первинні смакові особливості напою. Танкове пиво не підлягає пастеризації, фільтрації, та додатковому насиченню діоксидом вуглецю, що доставляється у точки продажу протягом 12 годин після замовлення. В танках підтримуються ідеальні стерильні умови для зберігання, транспортування і розливу свіжого пива. Ми сподіваємося, що українці оцінять всі переваги танкового пива, – розповів СЕО компанії «Уманьпиво» Ігор Кисіль.

Перший розлив танкового пива відбувся на підприємстві у грудні та був доставлений в низку закладів міста Умань. В подальшому танкове пиво планують поставляти також до спеціалізованих пивних закладів інших міст та регіонів України. Компанія «Уманьпиво» планує активно розвивати даний напрямок протягом 2020 року, щоб жителі різних куточків країни мали можливість спробувати пиво таким, яким його можливо отримати тільки на пивоварні.