Уманьпиво є «своїм» тільки для повнолітніх
Вам вже виповнилося 18?
Дуже Шкода
але доступ до даної сторінкі дозволен тільки повнолітнім громадянам.
0 (800) 33-09-09
Дзвінки по Україні безкоштовні
Кошик
Вхід на сайт
Вітаємо,
Увійдіть в особистий кабінет, щоб зручніше користуватися нашим сайтом
Наші продукти
Дніпро. Фінал Кубка України. Уманьпиво

Дніпро. Фінал Кубка України. Уманьпиво

Новини 29.05.2018
Поділитися з друзями
Дніпро. Фінал Кубка України. Уманьпиво

9 травня в Дніпрі пройшов Фінальний матч Кубка України з футболу сезону 2017-2018 рр. між принциповими суперниками Динамо і Шахтарем. Офіційним партнером заходу стала пивоварна компанія Уманьпиво, яка надала можливість фанам і гостям футбольного матчу освіжитися, втамувати спрагу або просто насолодитися цілющими напоями.

Півтори години до матчу - вболівальники починають вже підтягуватися великими компаніями. Адже для традиційної передматчевої церемонії по дегустації пінного напою часу має бути з запасом.

До початку матчу всі як один. І фанати Шахтаря і Динамо. Всіх об'єднує Уманьпиво, - жартують вболівальники.

Налаштуватися на перемогу: діти піднімають настрій лимонадом, дорослі - добре відомим своїм особливим старовинним рецептом Жигулівським. Тут все зварено зі своїх натурпродуктів. Тому черга, - задоволені представники Уманьпиво.

Напої, будь-то квас, пиво або лимонад - все приготовлено зі своїх продуктів. У нас свої поля і сади, навіть бджоли, які запилюють рослини - свої, - зазивають пригоститися напоями симпатичні дівчатка-промоутери.

Атмосфера до матчу доброзичлива. Помітно, що для людей це більше свято, ніж принципове протистояння улюблених команд.

Футболісти вже оскаржують перемогу, а деякі гості все ще знайомляться з напоями Уманьпиво.

У перерві - новий пік інтересу до пива і безалкоголки. Вишиковується черга - в основному розмови про втрачені можливості футболістів, трохи суперечок, але ніхто не лається, і навіть чути бесіди про завтрішню риболовлю.

Матч закінчився перемогою Шахтаря. Але гіркота поразки і смак перемоги швидко забувається на виході зі стадіону, особливо після фінального келиха пінного напою з Умані.

Попереду українців чекають нові футбольні події. На них обіцяє пригощати і Уманьпиво.