Уманьпиво є «своїм» тільки для повнолітніх
Вам вже виповнилося 18?
Дуже Шкода
але доступ до даної сторінкі дозволен тільки повнолітнім громадянам.
0 (800) 33-09-09
Дзвінки по Україні безкоштовні
Кошик
Вхід на сайт
Вітаємо,
Увійдіть в особистий кабінет, щоб зручніше користуватися нашим сайтом
Наші продукти
Пивоварня «Уманьпиво» взяла участь у міжнародній виставці SIAL CHINA'2020

Пивоварня «Уманьпиво» взяла участь у міжнародній виставці SIAL CHINA'2020

Новини ринку 30.09.2020
Пивоварня «Уманьпиво» взяла участь у міжнародній виставці SIAL CHINA'2020

Пивоварня «Уманьпиво» вперше взяла участь у найбільшій в Азії Міжнародній продовольчій виставці Sial China'2020, що проходить з 28 по 30 вересня у місті Шанхай.

«Sial China — виставка №1 в КНР для професіоналів індустрії продуктів харчування, напоїв та спеціалізованого обладнання. Вона є орієнтиром для компаній, які планують виходити на азійський ринок. Sial China  — це китайський варіант відомої паризької виставки SIAL, організатором якої також і тут виступає компанія Exposium, — каже СЕО «Уманьпиво» Ігор Кисіль. — Це дуже ефективна міжнародна платформа, яка допомагає заявити про себе та розширити ринки збуту».

Заначимо, що SIAL CHINA проводиться щорічно в КНР з 2000 року, спочатку в Пекіні, а з 2002 року в Шанхаї. Цього року у виставці взяло участь понад 2, 2 тисячі.

Нагадаймо, компанія «Уманьпиво» цього року розпочала експорт продукції до Китаю. Загалом пивоварня експортує свою продукцію у понад 10 країн світу, зокрема до США, Ізраїлю, Польщі, Німеччини і т.д.

Довідка про компанію:

Пивоварня «Уманьпиво» – український виробник пива, сидру, квасу та лимонаду. Це одна з найстаріших пивоварень України, заснована у 1878 році. Підприємство випускає справжнє натуральне пиво згідно Баварського закону про чистоту пива 1516 року (у складі вода, солод і хміль) та не використовує у виробництві жодних замінників солоду.