Уманьпиво є «своїм» тільки для повнолітніх
Вам вже виповнилося 18?
Дуже Шкода
але доступ до даної сторінкі дозволен тільки повнолітнім громадянам.
0 (800) 33-09-09
Дзвінки по Україні безкоштовні
Кошик
Вхід на сайт
Вітаємо,
Увійдіть в особистий кабінет, щоб зручніше користуватися нашим сайтом
Наші продукти
«Уманьпиво» — регіональна компанія з великою історією

«Уманьпиво» — регіональна компанія з великою історією

Інформаційні статті 24.11.2018
Поділитися з друзями
«Уманьпиво» — регіональна компанія з великою історією

«Уманьпиво» — регіональний пивзавод України, який розпочав своє існування ще наприкінці 19 століття. З 1878 року компанія не перестає розвиватися і вдосконалювати технології пивоваріння. Доказами сказаного виступає співпраця з провідними експертами з Німеччини і строгий контроль всіх виробничих процесів. Сьогодні на ринок України і найближчих країн «Уманьпиво» постачає свіже пінне, натуральний лимонад, медовар і сидри.

Продукція високої якості відповідає ГОСТам, що, безумовно, позитивно впливає на смак уманських напоїв. Вони задовольняють вимоги гурманів, неодноразово отримували високі нагороди і здобули перемогу в профільних конкурсах.

Місія та цінності компанії

Бренд «Уманьпиво» існує більше століття, чим не можуть похвалитися багато інших регіональних пивоварень. Спадкоємці творців і фахівці незмінно слідують традиціям, які складалися десятиліттями. Основна місія виробника свіжого натурального пива — виготовлення якісного пінного без:

  • консервантів;
  • барвників;
  • стабілізаторів смаку.

Традиції виготовлення пива без добавок на основі власно вирощеної сировини одночасно виступають основними цінностями підприємства. У складі уманських напоїв присутні виключно натуральні, екологічно чисті інгредієнти: вода, хміль, солод тощо. Споживач повністю повідомлений про склад товару, який купує! Компанія також бере активну участь у формуванні культурних традицій вживання хмільного. Відділ «Дистрибуція» проводить роз’яснювальну роботу з клієнтами, роблячи акцент на неможливості реалізації слабоалкогольних напоїв неповнолітнім покупцям і вагітним жінкам. Відповідно, продаж продукції не єдина мета, яку ставить перед собою підприємство.

Основа для виробництва напоїв

Пиво регіональних заводів нерідко включає в себе підсилювачі смаку, стабілізатори та іншу хімію, але тільки не уманські продукти. Вони, як і власні поля для вирощування пшениці та ячменю, — гордість компанії «Уманьпиво». У розпорядженні фахівців підприємства також бджолині пасіки і добірний ароматний мед. При виробництві пінного використовується кращий солод, зроблений з ячменю пивоварні, і особливі раси дріжджів, назви яких тримають в секреті.

Особливості технологічного процесу

Регіональне розливне пиво з Умані виробляють на сучасному німецькому обладнанні, яким зовсім недавно переоснастили завод. Чим хороші ці установки?

  1. Стерильні умови для бродіння в ЦКТ, що не відображається на смаку і терміні зберігання пива.
  2. Якісне автоматизоване миття, очищення та дезінфекція.
  3. Контроль виробничих процесів за допомогою програмного забезпечення.

Технології виготовлення Уманської продукції щорічно вдосконалюються. Колосальна робота була проведена фахівцями компанії в 2008 році. Тоді уклали договір з німецькими виробниками пивоварного обладнання. Вони, в свою чергу, поділилися кращими рецептурами приготування хмільного. Співпраця не припиняється, сьогодні німецькі експерти беруть участь у вдосконаленні якості і смаку пива. Консультації з технологій виготовлення пінного дозволяють поліпшити колишні характеристики продукції. 3–4 рази на рік приїжджає експерт в області пивоваріння для обміну інформацією та контролю над процесами, що відбуваються на заводі.

Всі регіональні виробники пива варять пінне за особливою технологією, але жодна з них, як «Уманьпиво», не робить цього по запатентованій системі Apparatebau Nordhausen GmbH. Унікальна спільна розробка вітчизняних і німецьких технологів дозволяє виробляти продукти з натуральним смаком і максимумом корисних властивостей. «Ласкаве кип’ятіння сусла з хмелем» — ще одна гордість уманської пивоварної компанії. Марка «Уманьпиво» на етикетці хмільного напою — однозначний привід для його покупки!