Уманьпиво є «своїм» тільки для повнолітніх
Вам вже виповнилося 18?
Дуже Шкода
але доступ до даної сторінкі дозволен тільки повнолітнім громадянам.
0 (800) 33-09-09
Дзвінки по Україні безкоштовні
Кошик
Вхід на сайт
Вітаємо,
Увійдіть в особистий кабінет, щоб зручніше користуватися нашим сайтом
Наші продукти
Торгівля пивом в Україні

Торгівля пивом в Україні

Інформаційні статті 08.12.2016
Як торгувати пивом? 12 фактів, про які ви повинні знати.
Поділитися з друзями
Торгівля пивом в Україні

Як торгувати пивом? 12 фактів, про які ви повинні знати.

Для того, щоб відкрити свій магазин або павільйон із продажу живого пива, необхідно: знайти місце під магазин, знайти постачальника, зареєструватися як СПД або як юридична особа і зібрати всі потрібні документи. Про юридичну сторону питання й піде мова в цій статті.

 

Документи для торгівлі пивом

 1. Свідоцтво СПД або юридичної особи. Якщо ви приватний підприємець і плануєте роздрібну торгівлю пивом, то можна працювати як на загальній системі оподаткування, так і на єдиному податку. Оптові продажі пива тим, хто працює на єдиному податку, здійснювати не можна.Зверніть увагу, що з 1.06.15 пиво прирівнюється до алкогольних напоїв. Відповідно до підприємців пред’являтимуться інші вимоги.
 2. Сертифікат якості товару. Видає завод-виробник.
 3. Договір про оренду приміщення чи торгової площі або документи на право власності.
 4. Накладні на товар.
 5. Якщо ви працюєте на загальній системі оподаткування, то вам необхідні РРО та РК. Якщо ви оберете єдиний податок і будете продавати тільки пиво, то достатньо книги обліку доходів і витрат.
 6. Трудові договори і медичні книжки на продавців (якщо є наймані працівники).
 7. Дозволи санстанції та пожежників.

У 2015 році роздрібна та оптова торгівля пивом зазнає деяких змін, оскільки набирають чинності нові норми закону.

Торгівля пивом у 2015 році. Нововведення

 1. У 2015 році скасовано збір на розвиток садівництва, виноградарства та хмелярства. Збір не сплачували підприємці, які працюють на єдиному податку.
 2. Одночасно зі скасуванням збору на розвиток хмелярства вводиться додатковий акциз на роздрібну торгівлю пивом у розмірі 5%.
 3. Також варто звернути увагу на норми Закону № 71-VIII від 28.12.2014, який вплине на роздрібну та оптову торгівлю пивом. Це закон про зарахування пива до алкогольних напоїв, який набирає чинності з 1.07.2015 року. А це означає, що для продажу пива тепер буде потрібна ліцензія, якщо в роз’ясненнях до закону не буде вказане інше.
  Торкнуться зміни також і видачі ліцензій на роздрібну торгівлю алкогольними напоями.
 4. 11. З 1 січня 2015 року в заяві про видачу ліцензії необхідно додатково зазначати перелік реєстраторів розрахункових операцій, інформацію про них (модифікація, модель, виробник, заводський номер, дата виготовлення), адресу місця торгівлі.
 5. 12. Для малого та середнього бізнесу вдвічі знижується ставка єдиного податку і вводиться мораторій на перевірки строком на два роки. Також варто звернути увагу на законопроект № 1573, що передбачає зниження єдиного соціального внеску з 41% до 16,4%. Маємо надію, що індивідуальний підприємець від цього тільки виграє.

Швидше за все, правила торгівлі пивом будуть ще змінюватися, оскільки реформи тільки розпочалися.

«Уманьпиво» запрошує до співпраці оптових клієнтів

Заповніть форму і отримайте комерційну пропозицію після консультації. Це вас ні до чого не зобов’язує, але ви будете знати умови роботи з нашим заводом.