Уманьпиво є «своїм» тільки для повнолітніх
Вам вже виповнилося 18?
Дуже Шкода
але доступ до даної сторінкі дозволен тільки повнолітнім громадянам.
0 (800) 33-09-09
Дзвінки по Україні безкоштовні
Кошик
Вхід на сайт
Вітаємо,
Увійдіть в особистий кабінет, щоб зручніше користуватися нашим сайтом
Наші продукти
Скільки зберігається пиво?

Скільки зберігається пиво?

Інформаційні статті 08.12.2016
Особливості зберігання пива в кегах.
Поділитися з друзями
Скільки зберігається пиво?

Особливості зберігання пива в кегах.

Скільки зберігається пиво в кегах? Це одне з перших запитань підприємця, який розпочинає пивний бізнес. У різних виробників ці терміни різняться – від 20 до 60 діб.

 

Так, наприклад, термін зберігання справжнього живого пива в кегах Уманського пивзаводу становить 20 діб. Термін зберігання пива у відкритих кегах залежить від температури повітря в приміщенні, вологості і зазвичай не перевищує 7 днів.

Однак бувають випадки, коли в пиві з’являються «пластівці» або воно скисає раніше встановленого терміну. Причина – погане промивання обладнання та кегів. Безумовно, кисле пиво – це удар по репутації і бізнесу підприємця. Тому так важливо правильно обрати постачальника пива.

Завод «Уманьпиво» – надійний постачальник живого пива

На нашому заводі встановлена нова автоматична СІП-станція, яка миє і дезінфікує все обладнання, а всі процеси бродіння проходять у стерильних умовах.

Термін придатності пива Уманського пивзаводу завжди відповідає дійсності, тому що це смачний продукт, який користується великим попитом та подобається споживачам.

Заповніть форму і отримайте комерційну пропозицію після консультації. Це вас ні до чого не зобов’язує, але ви будете знати умови роботи з нашим заводом.