Уманьпиво є «своїм» тільки для повнолітніх
Вам вже виповнилося 18?
Дуже Шкода
але доступ до даної сторінкі дозволен тільки повнолітнім громадянам.
0 (800) 33-09-09
Дзвінки по Україні безкоштовні
Кошик
Вхід на сайт
Вітаємо,
Увійдіть в особистий кабінет, щоб зручніше користуватися нашим сайтом
Наші продукти
Дистриб’ютори живого пива в Україні: де знайти і як обрати

Дистриб’ютори живого пива в Україні: де знайти і як обрати

Інформаційні статті 21.12.2016
Теги
Поділитися з друзями
Дистриб’ютори живого пива в Україні: де знайти і як обрати

Невеличким торговим точкам і крамничкам працювати безпосередньо із заводом-виробником невигідно.

Оптимальний варіант – дилери пива або дистриб’ютори пива. Як правило, дистриб’ютори розливного пива в кегах роблять незначну націнку на пиво і забезпечують його доставку в торгові точки.

На що звертати увагу при виборі дистриб’ютора?

  • Продукція. З’ясуйте, наскільки якісне й затребуване пиво пропонує дистриб’ютор. Чи є в його асортименті додаткові позиції, наприклад, лимонад або сидр.
  • Ціна. Обирайте постачальника, який пропонує найнижчі ціни на асортимент. Запитати прайс можна за телефоном. Важливий момент. Краще зупинити свій вибір на постачальнику, який доставляє пиво в торговельні точки безкоштовно, навіть якщо у нього вартість самого пива на 1-2% вища.
  • Обслуговування. Новачкові у повному бізнесі буде дуже доречною допомога в обслуговуванні розливного устаткування та інші додаткові послуги.
  • Територіальне розташування. Як швидко і як часто ваш дистриб’ютор зможе поповнювати асортимент.
  • Репутація та рекомендації. Перш ніж підписати договір із дистриб’ютором, уточніть, як давно дистриб’ютор працює на ринку розливного пива, знайдіть відгуки про нього. 

Чи надає дистриб’ютор пива всі необхідні сертифікати відповідності та товарно-транспортні накладні.

Чи надає дистриб’ютор рекламну та інформаційну підтримку. Так, наприклад, дистриб’ютори, які пропонують уманське пиво в кегах і пляшкове, забезпечують своїх оптових покупців рекламною продукцією.

Дистриб’ютори живого пива. Як їх знайти?

Надійніше і швидше за все зв’язатися безпосередньо із заводом-постачальником. Наприклад, звернувшись на завод «Уманьпиво», ви отримаєте список дистриб’юторів, які працюють у вашому регіоні. Географія реалізації уманського пива – вся Україна: Київ, Харків, Одеса, Дніпропетровськ та інші міста.

Можна також пошукати дистриб’ютора на спеціалізованих пивних форумах, там же можна й дізнатися більше про кожного з дистриб’юторів, прочитати відгуки і дізнатися думку споживачів щодо пропонованої продукції.