0%

Телефон для довідок
0(800) 33-09-09
Дзвінки по Україні безкоштовні

Продукцiя


Уманське пиво – це винятково натуральний продукт, що виготовляється за старовинними українськими та німецькими рецептами.

При виробництві напою не використовується жодна хімія: ані барвники, ані стабілізатори, ані консерванти. Щоб майстри пивоваріння та споживачі були впевненими у добрих смакових властивостях інгредієнтів та у відсутності ГМО, Уманський пивоварний завод сам вирощує пивоварний ячмінь та виробляє з нього солод. Вода використовується артезіанська, хміль лише найкращий. Усі інгредієнти варяться, бродять та доброджують на німецькому обладнанні.

Уманське пиво відповідає найвищим стандартам якості, прийнятим у Німеччині. Пивовар із цієї країни регулярно відвідує завод і наглядає за правильністю ведення технологічного процесу.

Вже багато років ми також випускаємо натуральний лимонад. Завдяки традиційним складовим, напій має той самий смак, що й старий добрий радянський лимонад.

svoe_hmilne


СВОЄ. Хмільне

Щоб задовольнити бажання споживачів, які люблять свіже пиво з легким відтінком гіркоти, спеціально для нової лінійки «СВОЄ» технологи «Уманьпиво» розробили сорт «СВОЄ. Хмільне».

Особливістю цього сорту пива є високий вміст гірких речовин. Уманські пивовари отримали унікальний смак шляхом змішування трьох сортів хмелю.


svoe_medove


СВОЄ. Медове

Для поціновувачів делікатного смаку уманські броварі розробили неперевершене медове пиво, свіжий м’який смак якого поступово трансформується у приємну легку гіркоту з медовим акцентом.

Цей сорт пива виготовляється з власного солоду. Броварня «Уманьпиво» не використовує жодних консервантів, тому напій має оптимальний термін зберігання.


svoe_Pshenichne


СВОЄ. Пшеничне

«СВОЄ. Пшеничне» – це пиво з м’яким тонким присмаком солоду таприємною хмелевою гіркотою.

Воно виготовляється з 50% пшеничного та 50% світлого ячмінного пивоварного солоду. Присутність у складі пшениці, яку броварня «Уманьпиво» дбайливо культивує на своїх полях, додає напою особливої кислинки і солодкуватого присмаку.


svoe_hmilne


СВОЄ. Солодове

Цей сорт виготовляється зі стовідсоткового солоду без використання будь-яких екстрактів – тільки солод та хміль.

В «Уманьпиво» дбають про якість напоїв, тому у виготовленні пива використовують лише зернові культури, власноруч вирощені на власних полях броварні.


zhigulevskoe


«Жигулівське» світле

Минає час, підростають діти, змінюється країна. Але смак улюбленого «Жигулівського» залишається незмінним.

Світле пиво солом'яного кольору, зберігає в собі аромат та гірчинку хмелю. Характерний насичений смак та пінна шапка, в яких найвибагливіший гурман впізнає найкращі традиції радянського пивоваріння.


pshenichnoe


«Пшеничне» світле

Додавання пшениці під час приготування пива створює надзвичайний, одночасно кисло-солодкий відтінок смаку. «Пшеничне» пиво виготовляться з додаванням пшениці.

Його незвичайний смак чоловікам подобається за хмельову гіркоту, а жінкам за солодкуватість. Міць та лагідність цього напою перебувають у гармонії, як і усе в природі.


medovoe_na_sayt


«2002-Медове»

Пиво «Медове-2002» має м'який свіжий смак і відмінну питкість, що притаманне для всієї продукції заводу «Уманьпиво». Цей сорт пива відрізняє дивовижна медова солодкість, яка в післясмаку переходить у приємну гірчинку.


Waissburg_Svitle


«Вайсбург» світле»

«Вайсбург» світле – сорт класичного пива, виготовленого уманськими пивоварами за традиційними німецькими технологіями.


Waissburg_Mitsne


«Вайсбург» міцне»

Для тих, хто надає перевагу насиченому смаку, броварня «Уманьпиво» підготувала дещо особливе – «Вайсбург» міцне. Це новітній сорт світлого пива, який так само, як і решта напоїв уманської броварні, виготовляється виключно з натуральної сировини – високоякісного хмелю та солоду.


red_el_0


«Вайсбург Червоний Ель»

Пиво цього сорту має незвичайний колір дорогоцінного самоцвіту — бурштину. Червоне забарвлення напою нагадує його рідкісний різновид глесит.

Саме тому «Червоний ель» — вишуканий напій. Погляньте на пиво через прозоре скло бокалу: воно спокушає кольором і у поєднанні зі стійкою насиченою піною ніби випромінює тепло.


red_el_0


“Вайсбург Біле” нефільтроване

Cорт готується виключно на основі 100% солодової сировини. Для розширення смакоароматичної гами використовується солод ячмінний у купажі із солодом пшеничним. При охмеленні переважають ароматичні та смакоароматичні сорти хмелю.


limonad_new


«Лимонад» з Умані

«Лимонад» уманський має саме той смак, як і старий добрий радянський лимонад. Були такі напої «Буратіно» та «Чебурашка», які обожнювали усі радянські діти.

У нашого лимонаду саме той смак, бо рецептура зовсім не змінилася, – лише справжні фрукти, чиста вода та натуральний цукор. Жодних замінників цукру та підсолоджувачів.


red_el_0


«Сидр яблуко»

Сидр «Голден» («Golden») – слабоалкогольний напій, виготовлений методом спиртового бродіння яблучного соку, в результаті якого отримуємо освіжаючий напій, збагачений вітамінами та мінералами яблук, вирощеними в садах України.


red_el_0


Сидр «Golden Lemon»

Зустрічайте сидр “Golden Lemon”!
Виготовлений шляхом часткового бродіння яблучного соку з подальшим додаванням натурального лимонного концентрату. Збалансований гармонійний смак подарує вам насолоду та справжнє задоволення у спекотну пору!


red_el_0


Сидр “Golden Perry”

Вітаємо справжній ексклюзив!
Сидр «Golden Perry» не має жодних аналогів в Україні. Потіште свої смакові рецептори сидром, виготовленим… з груш!


red_el_0


Сидр “Golden Perry”

Для любителів легких та солодких напоїв з бульбашками ми створили Сидр «Golden Cherry», який поєднує у собі насиченість вишні, гармонійно присмачену яблуком.


red_el_0


Cerveza de la Vida

Вишуканий смак пива народжується не в одну мить. Він винаходиться, удосконалюється та дозріває поколіннями в руках справжніх майстрів пивоваріння. Саме так з’явилось пиво Cerveza de la Vidа – живе пиво з вишуканим смаком.