0%

Телефон для довідок
0(800) 33-09-09
Дзвінки по Україні безкоштовні

Продукцiя


Уманське пиво – це винятково натуральний продукт, що виготовляється за старовинними українськими та німецькими рецептами.

При виробництві напою не використовується жодна хімія: ані барвники, ані стабілізатори, ані консерванти. Щоб майстри пивоваріння та споживачі були впевненими у добрих смакових властивостях інгредієнтів та у відсутності ГМО, Уманський пивоварний завод сам вирощує пивоварний ячмінь та виробляє з нього солод. Вода використовується артезіанська, хміль лише найкращий. Усі інгредієнти варяться, бродять та доброджують на німецькому обладнанні.

Уманське пиво відповідає найвищим стандартам якості, прийнятим у Німеччині. Пивовар із цієї країни регулярно відвідує завод і наглядає за правильністю ведення технологічного процесу.

Вже багато років ми також випускаємо натуральний лимонад. Завдяки традиційним складовим, напій має той самий смак, що й старий добрий радянський лимонад.

vaysburg-lager_03


«Вайсбург» лагерного типу

Класичне німецьке лагерне пиво з делікатною гірчинкою.


zhigulevskoe


«Жигулівське» світле

Минає час, підростають діти, змінюється країна. Але смак улюбленого «Жигулівського» залишається незмінним.

Світле пиво солом’яного кольору, зберігає в собі аромат та гірчинку хмелю. Характерний насичений смак та пінна шапка, ? найвибагливіший гурман впізнає найкращі традиції радянського пивоваріння.


shenichnoe


«Пшеничне» світле

Додавання пшениці під час приготування пива створює надзвичайний, одночасно кисло-солодкий відтінок смаку. «Пшеничне» пиво виготовляться з додаванням пшениці.

Його незвичайний смак чоловікам подобається за хмельову гіркоту, а жінкам ? за солодкуватість. Міць та лагідність цього напою перебувають у гармонії, як і усе в природі.


medovoe_na_sayt


«2002-Медове»

Пиво «Медове-2002» має м’який свіжий смак і відмінну питкість, що притаманне для всієї продукції заводу «Уманьпиво». Цей сорт пива відрізняє дивовижна медова солодкість, яка в післясмаку переходить у приємну гірчинку.


limonad_new


«Лимонад» з Умані

«Лимонад» уманський має саме той смак, як і старий добрий радянський лимонад. Були такі напої «Буратіно» та «Чебурашка», які обожнювали усі радянські діти.

У нашого лимонаду саме той смак, бо рецептура зовсім не змінилася, – лише справжні фрукти, чиста вода та натуральний цукор. Жодних замінників цукру та підсолоджувачів.


temne_big_new


«Вайсбург темне»

Цей сорт пива має рубіново-червоний колір із незвично темнуватою шапкою піни. У букеті переважає аромат хмелю, а смажений солод дає пікантну гіркоту.

Пиво відрізняється м’яким післясмаком, із солодкуватим карамельним присмаком.


red_el_0


«Вайсбург Червоний Ель»

Пиво цього сорту має незвичайний колір дорогоцінного самоцвіту — бурштину. Червоне забарвлення напою нагадує його рідкісний різновид глесит.

Саме тому «Червоний ель» — вишуканий напій. Погляньте на пиво через прозоре скло бокалу: воно спокушає кольором і у поєднанні зі стійкою насиченою піною ніби випромінює тепло.red_el_0


«Сидр яблуко»

Сидр «Голден» («Golden») – слабоалкогольний напій, виготовлений методом спиртового бродіння яблучного соку, в результаті якого отримуємо освіжаючий напій, збагачений вітамінами та мінералами яблук, вирощеними в садах України.red_el_0


Сидр «Golden Lemon»

Зустрічайте сидр “Golden Lemon”!
Виготовлений шляхом часткового бродіння яблучного соку з подальшим додаванням натурального лимонного концентрату. Збалансований гармонійний смак подарує вам насолоду та справжнє задоволення у спекотну пору!red_el_0


“Вайсбург Біле” нефільтроване

Cорт готується виключно на основі 100% солодової сировини. Для розширення смакоароматичної гами використовується солод ячмінний у купажі із солодом пшеничним. При охмеленні переважають ароматичні та смакоароматичні сорти хмелю.red_el_0


Cerveza de la Vida

Вишуканий смак пива народжується не в одну мить. Він винаходиться, удосконалюється та дозріває поколіннями в руках справжніх майстрів пивоваріння. Саме так з’явилось пиво Cerveza de la Vidа – живе пиво з вишуканим смаком.