0%

Телефон для довідок
0(800) 33-09-09
Дзвінки по Україні безкоштовні

«Уманьпиво» розширює виробничі потужності

Споконвіків німецькі фахівці вважалися найкращими пивоварами в світі, і саме в них із 2008 року завод «Уманьпиво» запозичує досвід пивоваріння. Впродовж останніх років на підприємстві було встановлено німецьке обладнання: циліндро-конічні танки (ЦКТ), СИП-станцію (що дозволяє добре мити та дезинфікувати усе обладнання зсередини, не розбираючи його), дріжджову дільницю та машини розливу.
Керівництво компанії «Уманьпиво» постійно турбується про якість пінного напою та продовжує нарощувати виробничі потужності. Тож вкотре на завод приїхали німецькі фахівці Крістіан (Christian Kuschniok) та Лео Хардок, які впродовж кількох останніх років контролюють процес встановлення нових кегових ліній розливу. Слід зауважити, що фірма «MF KEG-TECHNIK» входить у трійку лідерів виробничого обладнання миття і наливу пива в кеги.

Цьогоріч вони взяли участь разом із компанією «Уманьпиво» у 4 проекті, який передбачає збільшення потужностей розливу пива в кеги. Здійсненню планового контракту передувала довга клопітка робота. Монтаж по встановленню 3-ї машини здійснювали спеціалісти заводу, а німецькі фахівці контролювали процес наладки, початок експлуатації та вивід на заявлені потужності. Вся установка складається із 3-х машин та має максимально високий рівень оснащеності.
Німецькі фахівці запевнили, що уманське пиво стане ще смачнішим, тому що керівництво заводу «Уманьпиво» віддає перевагу обладнанню найвищої якості.