0%

Телефон для довідок
0(800) 33-09-09
Дзвінки по Україні безкоштовні

Пиво в кегах оптом

Оптовий продаж пива в кегах – основний напрямок роботи заводу «Уманьпиво». Ми виготовляємо пиво з 1878 року і давно заслужили визнання покупців. Пропонуємо вам приєднатися до поширення нашої продукції, купити пиво в кегах і співпрацювати на вигідних умовах.

Заповнюйте заявку на співпрацю вже зараз, і ми в найкоротші терміни зв’яжемося з вами і уточнимо всі подробиці і нюанси. Ми гарантуємо, що вам сподобаються наші пропозиції!

Заявка на партнерство

Отдел продаж:

Телефон: +38 (096) 029 29 29 e-mail: info@umanpivo.uaАдрес: ул.Успенская, 29, г.Умань, Черкасская обл. 20300Про «Уманьпиво»

Завод почав свою історію в 1878 році. Зовсім недавно, в 2008, ми почали співпрацювати з пивоварами з Німеччини, які поділилися з нами унікальною рецептурою і допомогли розробити нову лінійку продукту – пиво «Вайсбург». Сьогодні придбати пиво в кегах оптом можна швидко, просто і за вигідними цінами.

На даний момент для всіх виробничих процесів задіяно висококласне німецьке обладнання, в тому числі автоматизовані циліндро-конічні танки і СИП-станції. У 2014 і в 2017 році ми розширили виробничі потужності, щоб задовольняти зростаючі потреби наших партнерів і продавати пиво в бочках в Києві, Харкові, Запоріжжі та всіх куточках України. Це наочне свідчення того, що попит на продукцію заводу безперервно зростає.

У числі інших особливостей нашої компанії:

 • • Ми самі вирощуємо ячмінь і переробляємо його в солод;
 • • Регулярно розширюємо асортимент;
 • • Знаходимося в центральній частині країни, гарантуємо швидку доставку;
 • • Наше пиво і напої завжди є в наявності на складах і завжди свіжі;
 • • Виробляємо мультіетапний контроль якості.

Однак головне, що потрібно знати нашим партнерам – це те, що напої від «Уманьпиво» ​​відомі серед споживачів. Продаж розливного пива в кегах в кожному регіоні (Києві, Харкові, Запоріжжі, Дніпрі і т.д.) стає ще вигідніше. Про нашому пиві, сидр і інших напоях люди відгукуються з теплотою і любов’ю. Тому продаючи наш продукт, ви будете впевнені у високому попиті.

Багатий асортимент

Сьогодні компанія пропонує купити пиво в кегах в 9 варіаціях, в будь-якому регіоні: Харкові, Одесі, Дніпрі, Львові і т.д. Наші напої отримали безліч нагород від незалежних організацій. Наприклад, у 2017 році «Жигулівське» і «Вайсбург Біле» отримали медалі від АТ «Укрпиво» ​​за високу якість продукту.

Важливо, що наш асортимент не обмежується лише 9 позиціями пива в бочках. Щорічно ми тішимо споживачів новинками, що позитивно позначається на іміджі компанії і стимулює інтерес до продукції. Про Уманському пиві кажуть люди, вони його впізнають, вони хочуть його придбати. Тому якщо ви ще не є нашим партнером – саме час задуматися про це.

Бонуси для партнерів

«Уманьпиво» ​​піклується не тільки про споживачів, але також про оптові клієнтів. Ми пропонуємо унікальні умови співпраці, завжди готові обговорити їх з кожним клієнтом в індивідуальному порядку. Пропонуємо пиво в кегах оптом в Харкові, Києві, Запоріжжі, Дніпрі та всіх містах країни.

У числі наших переваг:

 1. Безкоштовні рекламні матеріали;
 2. Оперативна доставка кегового пива: всього за 2 дні;
 3. Завантаження автомобілів партнера за 1 годину;
 4. Потрібну кількість свіжого пива в будь-який момент часу;
 5. Бонуси і знижки для дистриб’юторів;
 6. Ніяких обмежень на ціну в роздрібному продажі.

З «Уманьпиво» ​​оптовий продаж пива в кегах в Харкові, Дніпрі, Києві, Львові та інших регіонах стає простіше, вигідніше і доступнішим. З нашою продукцією можна з легкістю відкрити магазин розливного пива, розширити асортимент в торговій точці, отримати прибуток на оптовому продажі.

Надсилайте заявку на співпрацю, і ми найближчим часом зв’яжемося з вами і вирішимо всі питання.