0%

Телефон для довідок
0(800) 33-09-09
Дзвінки по Україні безкоштовні

Лимонад оптом з Умані вигідно продавати

Завод  «Уманьпиво»  запрошує дистриб’юторів і оптових покупців (магазини, торгові точки і мережі) до співпраці. Пропонуємо натуральний продукт + вигідні умови.

Заповніть форму, щоб отримати нашу комерційну пропозицію та консультацію. У вас не виникне жодних зобов’язань, але ви будете ознайомлені з умовами співпраці з нашим заводом.

Заявка на партнерство

Отдел продаж:

Телефон: +38 (096) 029 29 29 e-mail: info@umanpivo.uaАдрес: ул.Успенская, 29, г.Умань, Черкасская обл. 20300«ЛИМОНАД» З УМАНІ

limon-min

  • Ви самостійно встановлюєте ціну, яка вас влаштовує. Ми не диктуємо жодних умов.
  • Лимонад чудово продається, тому що він смачний. Секрет смаку нашого лимонаду полягає у використанні 100% натурального продукту для його виготовлення. До складу лимонаду входять інгредієнти: чиста вода, фрукти і натуральний цукор. Немає барвників та замінників цукру.
  • Завжди свіжий лимонад у вашому магазині. Наш завод розташований у центрі країни, де перетинаються транспортні лінії. А тому, де б ви не знаходилися, вам завжди буде доставлятися свіжий напій.
  • Забезпечимо вас рекламною POS-продукцією, надамо обладнання для розливу. Ви отримаєте в оренду кеги та установки для розливу абсолютно безкоштовно.

«Лимонад» з Умані 

Ми виготовляємо багато різних напоїв, але саме уманський «Лимонад» — це товарна позиція, яка продається якнайкраще. Чому?

Діти і дорослі люблять наш лимонад, тому що він смачний і корисний. Напій дарує насолоду, освіжає, чудово втамовує спрагу і є джерелом вітамінів.

Нам вдалося зберегти традиційну рецептуру, яку використовували ще за радянських часів, коли напої зовсім не містили харчової хімії. Попри домінування на ринку вод із вмістом замінників цукру, штучних консервантів, наш лимонад розкуповується дуже швидко, бо він особливий.

У його складі тільки три інгредієнти:

  • добірні фрукти;
  • очищена вода;
  • натуральний цукор.

ishhete-nadezhnogo-partnera ishhete-nadezhnogo-partnera-2

Лимонад і вся продукція нашого заводу регулярно отримують визнання на дегустаційних конкурсах і виставках. У нас є нагороди та дипломи, які ми можемо продемонструвати вам.

Прямо зараз залиште заявку, і ми зв’яжемося з вами протягом робочого дня. Це вас жодним чином не зобов’язує, але дозволить краще зорієнтуватися.

Заявка на партнерство

Отдел продаж:

Телефон: +38 (096) 029 29 29 e-mail: info@umanpivo.uaАдрес: ул.Успенская, 29, г.Умань, Черкасская обл. 20300