0%

Телефон для довідок
0(800) 33-09-09
Дзвінки по Україні безкоштовні

Розливне пиво від заводу «Уманьпиво» ​​давно завоювало популярність по всій Україні. І у всіх бажаючих, від великих дистриб’юторів до невеликих роздрібних мереж, є можливість приєднатися до історії нашого успіху, яка бере свій початок ще з 1878 року.

Ми запрошуємо до співпраці:

 • Рестораторів, власників кафе і барів;
 • Дистриб’юторів пива;
 • Супермаркети і роздрібні мережі;
 • Торгові точки з продажу пива та пивні бутики.

Якщо ви хочете продавати відомий продукт, який гарантовано буде користуватися попитом і не залежиться на складах, то ваш вибір – це «Уманьпиво».

Безмежна досконалість

Доставка розливного пива від нашого заводу користується величезним попитом у дистриб’юторів по всій країні. Однак ми не зупиняємося на досягнутому і постійно вдосконалюємось, радуючи наших партнерів новими, більш вигідними умовами співпраці. Щоб задовольнити зростаючі потреби споживачів, тільки в 2017 році була запущена нова лінія розливу живого пива в кеги. На даний момент ми завантажуємо машини партнерів протягом години, завдяки тому, що всі позиції асортименту завжди є в наявності. При цьому ми відвантажуємо виключно свіжу продукцію, яка проходить ретельний контроль якості. Позитивні відгуки наших партнерів – головний доказ того, що ми рухаємося в правильному напрямку. Розпочинаючи співпрацю з нами, клієнт впевнений, що знаходить надійного партнера, який в довгостроковій перспективі буде розвиватися разом з вами. Вигідні умови для оптових покупців Ми пропонуємо прозору і вигідну схему співпраці для кожного клієнта.

Поставка розливного пива здійснюється:

 • Зі знижками і бонусами в залежності від кількості обсягу;
 • За вигідною оптовою ціною;
 • Без простоїв і втрат часу, по чітко налагодженою схемою;
 • З безкоштовними рекламними матеріалами.

Продавайте більше, побудуйте свій бізнес разом з «Уманьпиво»!

Визнання споживачів

Мало хто постачальники розливного пива можуть похвалитися головним – любов’ю кінцевого споживача продукції. І для нашого заводу любов споживача – це не порожні слова, а реальність. Завдяки високій якості і неперевершеному смаку нашого пива воно користується високим попитом, навіть не дивлячись на великий асортимент. Асортимент розливного пива з доставкою від нашого заводу безперервно поповнюється. Кожен сезон ми пропонуємо споживачам як мінімум один новий продукт з унікальною рецептурою і смаком. Такий підхід додатково стимулює інтерес до продуктів заводу, а, отже – збільшує ваші продажі. Якщо ви ще не співпрацюєте з нами – саме час почати! Ми готові безкоштовно провести консультацію з усіх питаннь і запропонуємо вам найбільш вигідні умови співпраці. Приєднуйтесь! Уманський пивоварний завод запрошує оптових клієнтів до роботи з нами. Ми гарантуємо німецьку якість нашої продукції та пропонуємо вигідні умови співпраці. Заповніть форму і отримайте комерційну пропозицію після консультації. Це вас ні до чого не зобов’язує, але ви будете знати умови роботи з нашим заводом.

Заявка на партнерство

Отдел продаж:

Телефон: +38 (096) 029 29 29 e-mail: info@umanpivo.uaАдрес: ул.Успенская, 29, г.Умань, Черкасская обл. 20300
Якщо ви бажаєте стати ексклюзивним представником заводу у вашому регіоні, будь ласка, перейдіть на сторінку ексклюзивне представництво заводу «Уманьпиво» у вашому регіоні.

Чому вигідно бути нашим дистриб’ютором? 

Своєю якістю та смаком уманське пиво завойовує все більше нових прихильників. Воно дійсно натуральне та якісне. Тому попит на наше пиво стабільно зростає.

banner_

Уманський пивоварний завод надає своїм дистриб’юторам кеги, пивні установки та холодильники для пива на умовах безоплатної оренди. Ми маємо власну друкарню, отже, можемо надати своїм дистриб’юторам різноманітні POS-матеріали:

 • постери,
 • наклейки,
 • рекламні буклети тощо.

Бажаєте бути дистриб’ютором Уманського пивоварного заводу? Дізнайтеся умови співпраці та заповніть заявку внизу сторінки! Чому уманське пиво люблять? Натуральні компоненти Уманське пиво виготовляється виключно з натуральної сировини, без додавання барвників, стабілізаторів чи консервантів. Жодної хімії, лише природні складові. Саме тому натуральний смак та аромат уманського пива подобається цінителям справжнього живого пива.

Незмінна якість

Якість уманського пива не залежить від сезону. Ми контролюємо кожен етап виробництва і взимку, і влітку. А нас контролює спеціаліст із Німеччини, який приїжджає 3-4 рази на рік, щоб переконатися, що Уманський пивоварний завод дотримується високих німецьких стандартів виробництва.

Гарантія свіжості

Уманський завод розміщено у самому центрі України, де сходяться усі транспортні шляхи. Тому на доставку витрачається менше часу. Отже, уманське пиво свіжіше! Станьте дистриб’ютором Уманського пивоварного заводу! Дізнайтеся умови співпраці та заповніть заявку!

Відгуки:

Заявка на партнерство

Отдел продаж:

Телефон: +38 (096) 029 29 29 e-mail: info@umanpivo.uaАдрес: ул.Успенская, 29, г.Умань, Черкасская обл. 20300