facebook-pixel

0%

Телефон для довідок
+38 (096) 029-29-29

Чому дистриб'ютору ВИГІДНО та ЗРУЧНО продавати уманське пиво?

Уманський пивоварний завод запрошує оптових клієнтів до роботи з нами. Ми гарантуємо німецьку якість нашої продукції та пропонуємо вигідні умови співпраці. Заповніть форму і отримайте комерційну пропозицію після консультації. Це вас ні до чого не зобов’язує, але ви будете знати умови роботи з нашим заводом.

Заявка на партнерство

Відділ продажів:

Телефон: +38 (096) 029 29 29
e-mail: info@umanpivo.ua
Адреса: вул.Успенська, 29, м.Умань, Черкаська обл. 20300
  

Якщо ви бажаєте стати ексклюзивним представником заводу у вашому регіоні, будь ласка, перейдіть на сторінку ексклюзивне представництво заводу «Уманьпиво» у вашому регіоні.

Чому вигідно бути нашим дистриб’ютором?

Завод жодним чином не впливає на вартість уманського пива у своїх дистриб’юторів. Ви самі встановлюєте ціну, орієнтуючись на ринкову ситуацію у вашому регіоні. Своєю якістю та смаком уманське пиво завойовує все більше нових прихильників. Воно дійсно натуральне та якісне. Тому попит на наше пиво стабільно зростає. banner_ Уманський пивоварний завод надає своїм дистриб’юторам кеги, пивні установки та холодильники для пива на умовах безоплатної оренди. Ми маємо власну друкарню,  отже, можемо надати своїм дистриб’юторам різноманітні POS-матеріали: постери, наклейки, рекламні буклети тощо. Бажаєте бути дистриб’ютором Уманського пивоварного заводу? Дізнайтеся умови співпраці та заповніть заявку внизу сторінки!

Чому уманське пиво люблять?

Натуральні компоненти

Уманське пиво виготовляється виключно з натуральної сировини, без додавання барвників, стабілізаторів чи консервантів. Жодної хімії, лише природні складові. Саме тому натуральний смак та аромат уманського пива подобається цінителям справжнього живого пива.

Незмінна якість

Якість уманського пива не залежить від сезону. Ми контролюємо кожен етап виробництва і взимку, і влітку. А нас контролює спеціаліст із Німеччини, який приїжджає 3-4 рази на рік, щоб переконатися, що Уманський пивоварний завод дотримується високих німецьких стандартів виробництва.

Гарантія свіжості

Уманський завод розміщено у самому центрі України, де сходяться усі транспортні шляхи. Тому на доставку витрачається менше часу. Отже, уманське пиво свіжіше! Станьте дистриб’ютором Уманського пивоварного заводу! Дізнайтеся умови співпраці та заповніть заявку!

Відгуки:

Заявка на партнерство

Відділ продажів:

Телефон: +38 (096) 029 29 29
e-mail: info@umanpivo.ua
Адреса: вул.Успенська, 29, м.Умань, Черкаська обл. 20300