0%

Телефон для довідок
0(800) 33-09-09
Дзвінки по Україні безкоштовні

«Уманьпиво» — регіональна компанія з великою історією

“Уманьпиво” — регіональний пивзавод України, який розпочав своє існування ще наприкінці 19 століття. З 1878 року компанія не перестає розвиватися і вдосконалювати технології пивоваріння. Доказами сказаного виступає співпраця з провідними експертами з Німеччини і строгий контроль всіх виробничих процесів. Сьогодні на ринок України і найближчих країн “Уманьпиво” постачає свіже пінне, натуральний лимонад, медовар і сидри.

Продукція високої якості відповідає ГОСТам, що, безумовно, позитивно впливає на смак уманських напоїв. Вони задовольняють переваги найвимогливіших гурманів, неодноразово отримували високі нагороди і здобули перемогу в профільних конкурсах.

Місія та цінності компанії

Бренд “Уманьпиво” існує більше століття, ніж не можуть похвалитися багато інших регіональні пивоварні. Спадкоємці творців і фахівці незмінно слідують традиціям, які складалися десятиліттями. Основна місія виробника свіжого натурального пива — виготовлення якісного пінного без:

  • ● консервант;
  • ● барвник;
  • ● стабілізаторів смаку.

Традиції виготовлення пива без добавок на основі власно вирощеної сировини одночасно виступають основними цінностями підприємства. У складі уманських напоїв присутні виключно натуральні екологічно чисті інгредієнти: вода, хміль, солод тощо. Споживач повністю повідомлений про склад товару, який купує! Компанія також бере активну участь у формуванні культурних традицій вживання хмільного. Відділ «Дистрибуція» проводить роз’яснювальну роботу з клієнтами, роблячи акцент на неможливість реалізації слабоалкогольних напоїв неповнолітнім покупцям і вагітним жінкам. Відповідно, продаж продукція не єдина мета, яку ставить перед собою підприємство.

Основа для виробництва напоїв

Пиво регіональних заводів нерідко включає в себе підсилювачі смаку, стабілізатори та іншу хімію, але тільки не уманські продукти. Вони, як і власні поля для вирощування пшениці та ячменю, — гордість компанії «Уманьпиво». У розпорядженні фахівців підприємства також бджолині пасіки і добірний ароматний мед. При виробництві пінного використовується кращий солод, зроблений з ячменю пивоварні, і особливі раси дріжджів, назви яких тримають в секреті.

Особливості технологічного процесу

Регіональне розливне пиво з Умані виробляють на сучасному німецькому обладнанні, яким зовсім недавно переоснастили завод. Чим хороші ці установки?

  1.  Стерильні умови для бродіння в ЦКТ, що не відбивається на смаку і терміні зберігання пива.
  2.  Якісне автоматизоване миття, очищення та дезінфекція.
  3.  Контроль виробничих процесів за допомогою програмного забезпечення.

Технології виготовлення Уманської продукції щорічно вдосконалюються. Колосальна робота була проведена фахівцями компанії в 2008 році. Тоді уклали договір з німецькими виробниками пивоварного обладнання. Вони, в свою чергу, поділилися кращими рецептурами приготування хмільного. Співпраця не припиняється, сьогодні німецькі експерти беруть участь у вдосконаленні якості і смаку пива. Консультації по технологіях виготовлення пінного дозволяють поліпшити колишні характеристики продукції. 3-4 рази на рік приїжджає експерт в області пивоваріння для обміну інформацією та контролю над процесами, що відбуваються на заводі.

Всі регіональні виробники пива варять пінне за особливою технологією, але жодна з них, як «Уманьпиво», не робить цього по запатентованій системі Apparatebau Nordhausen GmbH. Унікальна спільна розробка вітчизняних і німецьких технологів дозволяє виробляти продукти з натуральним смаком і максимумом корисних властивостей. Ласкаве кип’ятіння сусла з хмелем — ще одна гордість уманської пивоварної компанії. Марка «Уманьпиво» на етикетці хмільного напою — однозначний привід для його покупки!