0%

Телефон для довідок
0(800) 33-09-09
Дзвінки по Україні безкоштовні

Ліцензія на продаж пива

Кожен підприємець, який планує зайнятися пивним бізнесом, задається питанням: «Чи потрібна ліцензія на продаж пива?»

Давайте розбиратися.

У 2014 році згідно із законом України № 481/95-ВР від 19 грудня 1995 року “Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів” на торгівлю пивом ліцензія була не потрібна. Пиво зараховувалося до слабоалкогольних напоїв.

Тим не менше, підприємець повинен дотримуватися всіх обмежень на продаж пива, зокрема не продавати продукцію особам, які не досягли 18 років.

Однак схоже, що в 2015 році все змінюється.

Ліцензія на продаж пива в 2015 році

Закон № 71-VIII від 28 грудня 2014 р. прирівнює пиво до алкогольних напоїв (на даний момент до алкоголю зараховують продукти, що містять понад 1,2% етилового спирту).
Закон набирає чинності 1.07.2015 року.

Як зміна закону вплине на продаж пива?

Для продажу алкогольних напоїв потрібна ліцензія. А тому з набранням законом чинності підприємцям необхідно буде придбати ліцензію на продаж пива в Україні.

Алкоголь – підакцизний товар. А для продажу підакцизного товару необхідний касовий апарат.

Крім того, з 2015 року запроваджується додатковий 5% акциз на торгівлю пивом, який вводиться вже з лютого цього року.

Нагадаємо також, що продаж алкоголю має свої особливості: віддаленість торгової точки від шкіл і дитячих закладів, певна площа торгового приміщення і, звичайно ж, заборона на продаж алкогольної продукції неповнолітнім.

Цілком можливо, що у зв’язку з триваючими реформами у 2015 році закони щодо продажу пива будуть і надалі зазнавати змін.

 «Уманьпиво»запрошує до співпраці оптових клієнтів

Заповніть форму і отримайте комерційну пропозицію після консультації. Це вас ні до чого не зобов’язує, але ви будете знати умови роботи з нашим заводом.

Заявка на оптові поставки

Відділ продажів:

Телефон: +38 (096) 029 29 29
e-mail: info@umanpivo.ua
Адреса: вул.Успенська, 29, м.Умань, Черкаська обл. 20300