0%

Телефон для довідок
0(800) 33-09-09
Дзвінки по Україні безкоштовні

Продукція до пива, яка найкраще продається

Шукаєте закуски до пива оптом? 10 важливих порад

Головний показник успішності в сільському господарстві – врожайність із гектара. Що стосується бізнесу, то тут теж використовуються подібні показники «врожайності»: прибуток з укладень у рекламу, прибуток з одного метра квадратного торгового залу.

Але головний показник – «врожайність клієнта», тобто середній дохід з одного покупця на місяць, рік.

Як збільшити «врожайність клієнта»?

Пропонуйте супутні товари – закуски до пива (опт і роздріб). Продукція до пива – це те, що дозволить покупцям залишати більше грошей у вас, повертатися саме до вас за покупками (адже зручно купити все в одному місці!). Це те, що допомагає збільшити середній чек у 1,5-2 рази!

Давайте розберемося, які закуски до пива варто купити оптом власнику магазину.

Які закуски до пива найбільш популярні у любителів пива?

 1. На першому місці риба до пива. Оптом можна закупити копчену і в’ялену рибу – це класична в Україні закуска до пива. Копчена рибка до пива відмінно поєднується з темними сортами пива, а в’ялена – з пивом світлих сортів.
 2. Сухарики. Одна з найпопулярніших закусок до пива. Деякі паби виготовляють сухарики за власними рецептами з додаванням прянощів і приправ. Можна просто закупити сухарики до пива оптом. Це зручно, якщо ви тільки починаєте свій бізнес і / або плануєте продавати тільки готову продукцію до пива.
 3. Горішки до пива. Традиційно до пива подають фісташки або солоний арахіс. І ті, й інші горіхи відмінно поєднуються як зі світлими, так і з темними сортами пива.
 4. Снеки і грінки до пива. Найчастіше пивні магазини закуповують снеки до пива оптом, іноді виготовляють самі.
 5. Чіпси до пива. Теж досить популярна закуска, що користується попитом у любителів пива.
 6. Сушені кальмари до пива. Так само, як і сушена риба до пива, досить непогано продаються, відмінно зберігаються.
  Власне кажучи, багато магазинів живого пива, створивши асортимент перелічених вище закусок, на цьому і зупиняються. Але деякі магазини та паби йдуть далі і пропонують більш вишукані закуски.
 7. Цибульні кільця до пива. Обсмажена у фритюрі цибуля до пива – дуже смачна закуска. Найзручніше закуповувати цю закуску оптом, але можна виготовляти і самостійно, якщо у вашому пабі передбачена кухня.
 8. Свинячі вуха до пива. У класичному варіанті подають мариновані або копчені вуха до пива. Також можна пропонувати смажені свинячі вушка до пива.
 9. Мідії до пива. Наявність подібних закусок урізноманітнять ваше меню і привернуть увагу нових клієнтів.
 10. Сирні палички, хлібна соломка, насіння та інші домашні закуски до пива – можна продовжувати цей список ще довго.

Асортимент закусок до пива добирайте, виходячи з кількості сортів пива у вашому магазині, а також орієнтуючись на попит.

«Уманьпиво» запрошує до співпраці оптових клієнтів

Заповніть форму і отримайте комерційну пропозицію після консультації. Це вас ні до чого не зобов’язує, але ви будете знати умови роботи з нашим заводом.

 

Заявка на оптові поставки

Відділ продажів:

Телефон: +38 (096) 029 29 29
e-mail: info@umanpivo.ua
Адреса: вул.Успенська, 29, м.Умань, Черкаська обл. 20300