0%

Телефон для довідок
0(800) 33-09-09
Дзвінки по Україні безкоштовні

Надійні постачальники живого розливного пива: де і як їх шукати?

Продаж живого пива – бізнес, орієнтований на постійного клієнта. Тому з перших днів важливо пропонувати відвідувачам дійсно першокласний продукт – другого шансу у вас може не бути. А це означає, що вам потрібен надійний постачальник пива на розлив.

Постачальники живого розливного пива. Де шукати?

Знайти оптового постачальника пива найпростіше через інтернет. Наприклад, на пивному форумі BeerMir є цілий розділ, де зібраний реєстр українських пивних сайтів. Можна вивчити сайти всіх постачальників, поспілкуватися і обрати умови, які вам підходять.

Можливо, у вас є якісь свої уподобання щодо продукції, тоді має сенс докладніше вивчити пропозицію відповідної компанії.

Якщо ви тільки стартуєте в пивному бізнесі, вам найвигідніше буде працювати з одним постачальником. А тому дізнавайтеся відразу про всю продукцію, яку він може запропонувати вам. Крім того, постачальники пива в кегах, так само, як і постачальники пляшкового пива, часто пропонують марковану логотипами продукцію.

Постачальники пива оптом. На що звертати увагу при виборі?

  • Якість продукції. Один ваш прокол у вигляді пластівців або кислого пива – і клієнта ви втратили. Тому отримайте максимум інформації про постачальника: яке використовується обладнання, чи використовуються автоматичні миючі станції (це виключає появу пластівців і скисання пива), які технології застосовуються.
  • Асортимент продукції. Оптимально 5-7 сортів пива. Добре, якщо завод пропонує лимонад, сидр або медовуху – ці напої досить популярні у покупців.
  • Доступність поставок. Чи є у вашому місті офіційні дистриб’ютори від заводу. Якщо плануєте брати пиво прямо із заводу, уточнюйте, як швидко відбувається завантаження автомобіля. Буває так, що водіям доводиться по півдня стояти на завантаженні.
  • Рекламна та інформаційна підтримка. Хороший постачальник пива (оптом) піклується про своїх дистриб’юторів і крупних покупців і надає їм різну рекламну продукцію. Це великий плюс.

Бажаєте отримати оптовий прайс на пиво на розлив? Шукаєте постачальників уманського та інших сортів пива?

Ви можете надіслати заявку на завод «Уманьпиво». Географія реалізації уманського пива – вся Україна: Київ, Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Житомир і т.д.

Заповніть форму і отримайте комерційну пропозицію після консультації. Це вас ні до чого не зобов’язує, але ви будете знати умови роботи з нашим заводом.

Заявка на оптові поставки

Відділ продажів:

Телефон: +38 (096) 029 29 29
e-mail: info@umanpivo.ua
Адреса: вул.Успенська, 29, м.Умань, Черкаська обл. 20300