0%

Телефон для довідок
0(800) 33-09-09
Дзвінки по Україні безкоштовні

Дистриб’ютори живого пива в Україні: де знайти і як обрати

Невеличким торговим точкам і крамничкам працювати безпосередньо із заводом-виробником невигідно.

Оптимальний варіант – дилери пива або дистриб’ютори пива. Як правило, дистриб’ютори розливного пива в кегах роблять незначну націнку на пиво і забезпечують його доставку в торгові точки.

На що звертати увагу при виборі дистриб’ютора?

 • Продукція
  З’ясуйте, наскільки якісне й затребуване пиво пропонує дистриб’ютор. Чи є в його асортименті додаткові позиції, наприклад, лимонад або сидр.
 • Ціна
  Обирайте постачальника, який пропонує найнижчі ціни на асортимент. Запитати прайс можна за телефоном. Важливий момент. Краще зупинити свій вибір на постачальнику, який доставляє пиво в торговельні точки безкоштовно, навіть якщо у нього вартість самого пива на 1-2% вища.
 • Обслуговування
  Новачкові у повному бізнесі буде дуже доречною допомога в обслуговуванні розливного устаткування та інші додаткові послуги.
 • Територіальне розташування
  Як швидко і як часто ваш дистриб’ютор зможе поповнювати асортимент.
 • Репутація та рекомендації
  Перш ніж підписати договір із дистриб’ютором, уточніть, як давно дистриб’ютор працює на ринку розливного пива, знайдіть відгуки про нього.
 • Чи надає дистриб’ютор пива всі необхідні сертифікати відповідності та товарно-транспортні накладні.
 • Чи надає дистриб’ютор рекламну та інформаційну підтримку. Так, наприклад, дистриб’ютори, які пропонують уманське пиво в кегах і пляшкове, забезпечують своїх оптових покупців рекламною продукцією.

Дистриб’ютори живого пива. Як їх знайти?

Надійніше і швидше за все зв’язатися безпосередньо із заводом-постачальником. Наприклад, звернувшись на завод «Уманьпиво», ви отримаєте список дистриб’юторів, які працюють у вашому регіоні. Географія реалізації уманського пива – вся Україна: Київ, Харків, Одеса, Дніпропетровськ та інші міста.

Можна також пошукати дистриб’ютора на спеціалізованих пивних форумах, там же можна й дізнатися більше про кожного з дистриб’юторів, прочитати відгуки і дізнатися думку споживачів щодо пропонованої продукції.

Заявка на оптові поставки

Відділ продажів:

Телефон: +38 (096) 029 29 29
e-mail: info@umanpivo.ua
Адреса: вул.Успенська, 29, м.Умань, Черкаська обл. 20300