0%

Телефон для довідок
0(800) 33-09-09
Дзвінки по Україні безкоштовні

Асортимент компанії Уманьпиво

Чи пробували ви найсмачніше пиво України? Позитивно відповісти на це питання зможуть цінителі натуральних напоїв, позбавлених хімії. На вітчизняному ринку є чимало гідного пінного, але по праву кращим називають те, хто яке проводять фахівці «Уманьпиво». Продукція цієї торгової марки неодноразово займала почесні перші місця в профільних конкурсах, отримувала нагороди. Все тому, що найкраще пиво в Україні позбавлене:

 • ● барвників;
 • ● ароматизаторів;
 • ● консервантів;
 • ● підсилювачів смаку і т. д.

Клієнти «Уманьпиво» отримують 100% натуральний продукт. Фірмове хмільне подарує справжнє задоволення, радує відсутністю кислинки, оригінальним смаком і “правильною” стійкою піною. В асортименті компанії є не тільки пиво. Детально про продукцію UmanPivo – далі.

Опис асортименту

«Уманьпиво» — одна з найстаріших пивоварень України, яка була заснована в 1878 році. З тих пір підприємство розвиває і вдосконалює свої потужності, щоб мільйони любителів хмільного могли насолоджуватися натуральним напоєм.

Перед описом асортименту розповімо про унікальну технологію виробництва продукції. Завод оснащений сучасним німецьким обладнанням. Пінне варять згідно унікальній запатентованій системі Apparatebau Nordhausen GmbH виключно з натуральних продуктів, вирощених на власних полях. Завдяки технології ласкавого кип’ятіння сусла з хмелем напої виходять свіжими з чималою кількістю корисних речовин. Вся продукція відповідає ГОСТам, володіє приємним натуральним смаком, позбавлена шкідливих добавок.

Сьогодні в компанії «Уманьпиво» можна замовити:

 • ● найкраще напівтемне пиво України;
 • ● медовар;
 • ● «Свіжу воду»;
 • ● сидр “Голден з Умані”, “Голден глінтвейн”, Golden Lemon, Golden Perry, Golden Cherry;
 • ● найкраще нефільтроване пиво;
 • ● медове, пшеничне, солодове, хмільне пиво;
 • ● Уманський лимонад та ін.

Не так давно вітчизняні технологи разом з колегами з Німеччини вдосконалили лінійку «Вайсбург». Продукти цієї серії нічим не поступаються дорогим німецьким аналогам. Окремої уваги заслуговує лінійка пінного «Своє». Кожен вибагливий гурман знайде в ній напій з найбільш приємними смаковими якостями. Ознайомитися з усією продукцією UmanPivo можна за посиланням http://umanpivo.ua/ru/production.html.

Переваги, склад і особливості уманських напоїв

Чому кращим пивом України називають те, яке виробляють в Умані? Воно зварене з сировини, вирощеної на власних полях виробника. Це виступає однією з переваг» Уманьпиво ” над конкурентами. Вирощування, збір ячменю і пшениці дозволяє строго контролювати якість сировини. У розпорядженні фахівців також є екологічно чистий мед з власних бджолиних пасік. Пивовари не закуповують солод, а виготовляють його з якісного ячменю на солодівні. Що стосується дріжджів, їх раси тримають під найсуворішим секретом. Все тому, що щорічно активатори бродіння показують хороший стабільний результат.

Основними «козирями» напоїв UmanPivo виступають:

 • ● натуральність;
 • ● екологічна чистота;
 • ● свіжість.

Зварити найкраще українське пиво вдається і завдяки багаторічному досвіду роботи броварні. Поєднання старовинних українських рецептів і сучасних німецьких технологій дозволило створити унікальне пінне високої якості. Основний акцент все-таки зроблений на натуральності. У складі пінного немає жодної хімічної складової! Відсутність ГМО — ось що робить його смак кращим, цікавим і незабутнім! Свіжий, правильно приготований солод позбавлений недоліків, як і:

 • ● артезіанська вода;
 • ● дріжджі;
 • ● хміль.

Найсмачніше пиво України варять на кращому німецькому обладнанні. До речі, воно було встановлено зовсім недавно, і з тих пір кожен квартал за його справністю, правильністю технологічного процесу ретельно стежать експерти з Німеччини. Процеси бродіння сировини відбуваються виключно в стерильних умовах — всередині циліндрично-конічних танків. Це, звичайно ж, позитивно впливає на якість продуктів і їх термін придатності.

Вся уманська продукція не містить патогенних мікроорганізмів. Завод оснащений станціями clean-in-place. Це означає, що після закінчення технологічних процесів обладнання проходить процедуру автоматичного миття, очищення, дезінфекції. Оснащення не розбирають вручну! Процеси дезінфекції контролюють фахівці і програми. Має значення не тільки смак, але і натуральність, якість хмільного? Вибирайте продукти від «Уманьпиво» — український товар, якому немає рівних.