0%

Телефон для довідок
0(800) 33-09-09
Дзвінки по Україні безкоштовні

Українські традиції та німецькі технології

Пивоварний завод в Умані було засновано ще у 1878 році. І з того часу він розвивається, долаючи усі труднощі війн та перехідних часів. Детальніше про 135-річний шлях від ручного виробництва до комп’ютеризованої пивоварні можна дізнатися у розділі історія пивоварні.

 

steinecker-500-hl-brew-1

 

Сьогодні традиції українського пивоваріння та кращі сучасні технології родом з Німеччини поєднуються на виробництві «Уманьпиво». Як саме відбувається процес виробництва уманського пива, можна детальніше ознайомитись у розділі Наші технології.

Створення надзвичайно смачного живого пива та дотримання високих німецьких стандартів якості стало можливим завдяки нашій команді.

Саме їхня невпинна праця та жага нових досягнень дають надзвичайні результати. І це відзначено на численних конкурсах, з яких «Уманьпиво» завжди повертається з нагородами.

Головна відмінність уманського пива полягає у тому, що воно справді живе. Для його виготовлення не використовуються жодні барвники, стабілізатори чи консерванти! Лише натуральні компоненти найкращої якості, що природним чином перетворюються на справжнє пиво.

 

jw4a3392

 

Протягом своєї довгої історії Уманська пивоварня розробляла власні рецепти пива та залучала визнаних майстрів до створення своєї продукції. Тож сьогодні поціновувачі пива можуть скуштувати справжні німецькі сорти пива, напої оригінальної рецептури та згадати смак старого доброго радянського пива. При цьому уся наша продукція виключно натуральна та жива.

 

jw4a2274

 

Протягом 135 років Уманський пивоварний завод виготовляв напої для міста Умань та прилеглих районів. А сьогодні, з розвитком технологій, стало можливим довше зберігати живе пиво, уникаючи при цьому додавання хімії.

 

jw4a2270_2

 

Тому зараз  дуже смачне живе уманське пиво можна скуштувати у 150 містах України. Де саме знайти у продажу пиво та лимонад з Умані, можна дізнатися у розділі Точки продажу.

Якщо ви бажаєте бути нашим дистриб’ютором, завітайте до розділу Дистриб’юторам.