0%

Телефон для довідок
0(800) 33-09-09
Дзвінки по Україні безкоштовні

Українські традиції та німецькі технології

«Уманьпиво» зберігає традиційні рецептури ще з 1878 року. Постійна співпраця з німецькими експертами пивоваріння та безперервний суворий контроль виробництва забезпечує незмінно високу якість уманських напоїв. Детально ознайомитися з історією ви можете у розділі «Історія пивоварні».

Сьогодні ми поєднуємо німецькі технології з найкращою сировиною, вирощеною на власних полях. Смак напоїв компанії «Уманьпиво» здатний задовольнити найвибагливішого гурмана. Як саме відбувається процес виробництва уманського пива, ви можете детальніше ознайомитись на сторінці «Наші технології».

Щодня над створенням натурального пива та безалкогольних напоїв працює віддана команда фахівців, яким відомі секрети приготування найсмачніших напоїв. Підтвердженням  цього є найвищі нагороди, отримані на профільних конкурсах пивоварної галузі. Ми постійно вдосконалюємо свої професійні навички й підвищуємо майстерність, щоб підтримувати рівень довіри й визнання серед своїх споживачів.

Підкорюємо натуральністю

Компанія «Уманьпиво» принципово не використовує жодних штучних барвників, стабілізаторів чи консервантів у виробництві пива. Лише найкращі компоненти та натуральна сировина, що внаслідок природного бродіння перетворюються на справжнє живе пиво.

Зараз уманське пиво можна скуштувати у багатьох містах України. Де саме знайти уманське пиво та лимонад з Умані, ви можете дізнатися у розділі «Точки продажу».

Якщо ви бажаєте бути нашим дистриб’ютором, завітайте до розділу «Дистриб’юторам».

steinecker-500-hl-brew-1

 

 

jw4a3392

 

 

jw4a2274

 

 

jw4a2270_2